طاهری: تجربه بزرگ‌ترین ویژگی شفر است

......

 

یک عضو کمیته فنی باشگاه استقلال بزرگ ترین ویژگی شفر را تجربه خواند.

 بیژن طاهری، عضو کمیته فنی باشگاه استقلال درباره حضور شفر در ایران گفت: پیشینه و کارنامه ایشان را بررسی کردیم و با توجه به خواسته ها و اولویت های باشگاه دیدیم که ایشان برای استقلال مناسب است. افتخاری با شفر مذاکره و توافق کرد و بعد از تاییدیه نهایی کمیته فنی ایشان به تهران آمدند تا کار خود را شروع کنند.

طاهری در ادامه تجربه را بزرگ ترین ویژگی شفر دانست و گفت: شفر فردی است که سرد و گرم فوتبال را چشیده است. او در آسیا، آفریقا، اروپا و آمریکای شمالی تجربه فعالیت دارد و با توجه به کار کردن در چندین کشور به تمامی مشکلات و کمبودها آگاهی دارد. او هم چنین به واسطه حضور در فوتبال کشورهای عربی فوتبال ایران را نیز می شناسد. این مربی آلمانی کارش را بلد است و می تواند استقلال را به روزهای خوب برساند.

این پیشکسوت باشگاه استقلال درباره نظارت شفر بر تیم های پایه، عنوان کرد: خود ایشان شخصا خواستند که تیم های پایه را رصد کنند و زیر نظر داشته باشند. ایشان تیم های پایه را زیر نظر خواهند داشت تا مسیر اصولی پیشرفت بازیکنان ادامه پیدا کند. این موضوع از دیگر ویژگی این مربی این است و نشان می دهد که به تیم های پایه اهمیت می دهد.

طاهری در ادامه درباره انتخاب دستیاران شفر عنوان کرد: هر فرد دیگری بود ترجیح می داد دستیارانش را خودش انتخاب کند و اعتماد نداشتن به مربیان ایرانی را بهانه می کرد اما شفر ترجیح داد به دستیاران ایرانی اعتماد کند. او در نشست خبری نیز گفت که می خواهد با استفاده از دستیاران ایرانی تجربیات و دانش خود را به آن ها منتقل کند و همین موضوع نشان می دهد او به دنبال کار کردن است و نه بهانه گرفتن.

او در پایان افزود: هواداران استقلال صبور باشند و وقت بدهند تا باشگاه روزهای خوب خود را با حضور این سرمربی دوباره تکرار کند. شفر از فوتبال آلمان آمده و با حمایت هواداران و پشتیبانی آن ها می تواند اثرگذار و موفق باشد.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال