طاهری: تیموریان و رضایی نشان دادند استقلالی نیستند

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال اعتقاد دارد که کار دو بازیکن پیشین آبی پوشان برای گرفتن طلب شان قشنگ نبود ......

 پیشکسوت تیم فوتبال استقلال اعتقاد دارد که کار دو بازیکن پیشین آبی پوشان برای گرفتن طلب شان قشنگ نبود.

به گزارش مدال به نقل از  وبسایت نود ، بیژن طاهری درباره شرایط تیم فوتبال استقلال برای حضور در هفدهمین دوره لیگ برتر اظهار داشت: همه تیم ها مانند هندوانه در بسته هستند و نمی دانیم چه شرایطی دارند. با این وجود، استقلال اردو و تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته و بازیکنانی را هم جذب کرده که هر کدام برای خودشان وزنه هستند. مجتبی جباری، پژمان منتظری، داریوش شجاعیان و ... بازیکنان تأثیرگذاری هستند و می توانند به تیم کمک کنند.

«هواداران استقلال امسال از تیم شان قهرمانی می خواهند.» وی با بیان این جمله افزود: امیدوارم با همه هزینه هایی که استقلال کرده، این اتفاق بیفتد و یک جام بگیرند. در رسانه ها هم می خوانیم که استقلال تمرینات خوبی را انجام می دهد. با جذب بازیکنان جدید و پشت سر گذاشتن اردوهای خوب، هوادار فقط جام می خواهد. هواداران استقلال سال گذشته خیلی تحمل کردند و پایان تلخی را هم شاهد بودند. بنابراین تنها گرفتن یک جام می تواند آنها را آرام کند. کادر فنی و مسئولان باشگاه باید حواس شان جمع باشد که اجازه ورود حاشیه ها را ندهند و مشکلاتی ایجاد نشود که گریبان باشگاه را بگیرد.

پیشکسوت تیم استقلال در واکنش به اقدام آندرانیک تیموریان و کاوه رضایی برای اطلاع دادن به AFC بابت طلب های خود به تسنیم گفت: استقلال به خیلی ها بدهکار است. مربیان و بازیکنان زیادی از این تیم طلب دارند، اما کمتر دیده ایم که شکایت کنند. کار رضایی و تیموریان اشتباه بود و نباید این کار را می کردند. اگر پولی در باشگاه باشد، بدهی های آنها مانند بقیه پرداخت می شود. کار خوبی نبود که به AFC شکایت کنند یا بگویند ما طلب داریم. بازیکنان نداری هم نیستند که بگوییم مشکل داشتند و حق شان است طلب شان را بگیرند. اگر اینها دهه ۶۰ بازیکن بودند، چه کار می کردند؟ پیشکسوتان را ببینید چطور زندگی می کنند. آنها عمرشان را برای فوتبال گذاشتند، اما هیچ وقت شکایت نکرده و صحبت از نداری نکردند.

طاهری با تأکید بر اینکه کار  رضایی و تیموریان پسندیده نبود، خاطرنشان کرد: شاید باشگاه استقلال طلب شان را مانند بقیه نتواند بدهد، اما رفتار این دو بازیکن هم خوب نبود. آنها با این کار نشان دادند، استقلالی نیستند. یک زمانی طرف ندارد زندگی اش را اداره کند، اما رضایی و تیموریان که بازیکنان نداری نبودند. باز هم می گویم کارشان قشنگ نبود.

تگ ها


اخبار روز استقلال فوتبال