طاهری : منشا با نظر برانکو جذب شد

......

 

سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره فعالیت این باشگاه در فصل نقل و انتقالات گفت بازیکنان بر اساس نظر برانکو جذب می شوند.

به گزارش مدال به نقل از ایسنا، علی اکبر طاهری، سرپرست باشگاه پرسپولیس، در ارتباط با شرایط و برنامه های این تیم گفت: گروه ما، گروه بسیار سختی بود. البته می توانستیم زودتر از اینها صعودمان را رقم بزنیم که خدا را شکر در نهایت این اتفاق افتاد. با توجه به پایان لیگ، برنامه هایی برای دنبال کردن بازیهای آسیایی داریم.

سرپرست باشگاه پرسپولیس، افزود: ما در ابتدای فصل نیمکت بسیار خوبی داشتیم. متأسفانه خارج از قول و قرارهایی که با برخی بازیکنان داشتیم، تعدادی از ما جدا شدند و همین باعث شد که نیمکت ما ضعیف شود. ان شاءالله با باز شدن پنجره نقل و انتقالات طبق برنامه سازمان لیگ، اقدام به تقویت تیم خواهیم کرد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا قرارداد گادوین منشا قطعی شده است و این بازیکن به تیم پرسپولیس خواهد پیوست، اظهار کرد: بله، با توجه به برنامه ریزی که با برانکو داشتیم، بازیکنان را زیر نظر گرفتیم تا بتوانیم برای تقویت تیم به خدمت بگیریم که یکی از بازیکنان مدنظر گادوین بود. مذاکراتی با مدیر برنامه های گادوین منشا داشتیم و قرارداد را قطعی کرده ایم.

طاهری در پاسخ به این پرسش که آیا معوقات بازیکنان که منجر به اعترضاشان شده بود پرداخت شد، به رادیو ورزش گفت: بازیکنان ما مقداری تعجیل کردند که نباید اینطور می شد. خدا را شکر با هماهنگی و نشست هایی که داشتیم، مشکلات حل شد و نتیجه آن را در بازی دیروز دیدیم.

تگ ها


اخبار روز فوتبال