طاهری: یک عده نمی‌خواستند من در استقلال باشم

مربی تیم فوتبال استقلال گفت: متاسفانه از روزی که به استقلال آمدم یک عده نمیخواستند من در اینجا باشم و مرتب میگفتند تیم نیاز به دستیار دارد و قبول دارم که نگذاشتند به چشم بیایم اما این حرفها برایم مهم نبود ......

مربی تیم فوتبال استقلال گفت: متاسفانه از روزی که به استقلال آمدم یک عده نمی‌خواستند من در اینجا باشم و مرتب می‌گفتند تیم نیاز به دستیار دارد و قبول دارم که نگذاشتند به چشم بیایم اما این حرف‌ها برایم مهم نبود.

 

به گزارش مدال بیژن طاهری، در خصوص اینکه با گذشت 15 ماه از کار کردن در کنار شفر چرا طی این چند روز اسم او پررنگ‌تر شده است، گفت: در وهله اول باید بگویم که من وظیفه خودم را انجام می‌دهم و دوست دارم به هر شکل ممکن به استقلال کمک کنم. با هر تیمی کار کرده‌ام تعصب سرلوحه کارم بوده و سعی کردم وظایفم را به نحو احسن انجام دهم. متاسفانه از روزی که به استقلال آمدم یک عده نمی‌خواستند من در اینجا باشم و مرتب می‌گفتند تیم نیاز به دستیار دارد و قبول دارم که نگذاشتند به چشم بیایم. ولی برایم مهم نبود.

وی افزود:‌عهدی که با شفر بستم این است که تا آنجا که توانم هست به او کمک کنم نه فقط او بلکه این را می‌توانید از تمام مربیانی که با آنها کار کردم بپرسید. حاشیه‌ها برایم اهمیت ندارد و فکر می‌کنم که همه این را بدانند که در این سال‌ها در هر جا کار کردم هیچ کسی صدایی از من نشنیده و ادعایی از من نشنیده است. ناراحتی هم از کسی ندارم و تا زمانی که در این تیم باشم با تمام وجود کار می‌کنم.

مربی تیم استقلال در خصوص اینکه چطور شد آبی‌پوشان در سه هفته اخیر روند رو به رشدی پیدا کردند، گفت: قبلا هم گفتم وقتی تیمی خالی از ستاره‌هایش می‌شود زمان می‌خواهد برگردد، متاسفانه ما چند نتیجه بد گرفتیم، هواداران هم ناراحت بودند اما به کارمان ایمان داشتیم و می‌دانستیم می‌توانیم به هماهنگی برسیم. خوشبختانه در این بین طرفداران استقلال هم از ما حمایت کردند و حالا امیدواریم با برگزاری آخرین بازی مقابل پدیده شرایط‌مان را بهتر کنیم.

طاهری در خصوص اینکه هواداران استقلال با بردهای اخیر انتظار دارند این تیم مقابل پدیده هم به برتری برسد، گفت: همه بازی‌ها سخت است شما دیدید مقابل استقلال خوزستان در آن شرایط جوی و یا همین سپیدرود که باران زیادی می‌بارید بازی راحتی نداشتیم. ما به فکر کسب سه امتیاز هستیم و قطعا برای به دست آوردن آن وارد زمین می‌شویم.

مربی تیم استقلال در خصوص اینکه چه برنامه‌ةایی برای فرشید باقری در نظر گرفت تا او طی هفته‌های اخیر به شرایط مطلوب برسد،  گفت: یکسری مسائل جزو اصل فوتبال است. شوت زدن هم یکی از اصول فوتبالی است که من با باقری صحبت کردم و به او گفتم حیف است همه کار انجام می‌دهی اما در پشت محوطه شوت نمی‌زنی. با اکثر بازیکنان هم چنین برنامه‌ای می‌گذاریم. در خصوصیات فوتبالی آنها این موضوع دیده می‌شود، فقط بازیکنان نیاز دارند یک نفر محرک آنها باشد و از آنها بخواهد اعتماد به نفس داشته باشند، من هم این موضوع را به فرشید باقری و بقیه منتقل می‌کند. ضمن آنکه جا دارد از شفر تشکر کنم که در نشست خبری بعد از بازی در باره من صحبت کرد و انصافا او به عنوان یک پدر بالای سر بچه‌ها حضور دارد و به آنها کمک می‌کند.

وی در ادامه در خصوص اینکه آیا این تیم باز هم با تغییرات در بازی آینده به زمین خواهد رفت؛‌گفت: شفر فقط به تمرینات نگاه می‌کند و هر بازیکنی که خوب باشد بازی می‌دهد، او به دنبال اسم‌ها نیست و با هیچ بازیکنی رودربایستی ندارد. او به انگیزه نفرات نگاه می‌کند و هر که آماده‌تر باشد به زمین می‌فرستد و الان هم برای بازی با پدیده به تمرینات توجه دارد.

طاهری در پایان در خصوص اینکه خواسته‌اش از هواداران استقلال چیست، گفت: من همیشه گفته‌ام هواداران استقلال لایق بهترین‌ها هستند. وقتی بازیکنان را در رختکن می‌بینم متوجه تعصب آنها می‌شوم. بارها شنیده‌ام که آنها به هم گفته‌اند مردم در سرما می‌لرزند و ما باید برای آنها بازی کنیم. امیدوارم که این بازی آخر نیم فصل را هم ببریم تا خیال طرفداران استقلال از بابت نیم‌فصل راحت شود و ان‌شاالله در ادامه راه به صدر جدول برسیم.