طباطبایی از بهره برداری سالن اختصاصی کاراته خبر داد

رئیس فدراسیون کاراته گفت: بزودی و با کمک کمیته ملی المپیک شاهد بهره برداری از سالن اختصاصی کاراته خواهیم بود....

به گزارش خبرگزاری مهر، رئیس فدراسیون کاراته در حاشیه بازدید عصر سه شنبه معاون وزیر ورزش از تمرینات تیم ملی و تاثیرات آن گفت: قاعدتاً اگر قرار است یک تیم موفق شود کمک همه می‌تواند تاثیرگذار باشد. در این راه همه از جمله وزارت ورزش، کمیته المپیک، فدراسیون کاراته و کادر فنی و ملی پوشان نقش ویژه ای دارند و همه یک تیم هستیم که باید با کمک هم باعث موفقیت کاراته شویم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا علی نژاد قولی هم برای کمک به کاراته داده یا خیر، خاطرنشان کرد: ما همیشه مشکلاتمان را با مسئولان در میان می‌گذاریم. علی نژاد از خانواده ورزش‌های رزمی است و نگاه ویژه ای نیز به کاراته دارند. امیدوارم با حمایت‌هایی که انجام می‌شود بار دیگر شاهد موفقیت کاراته ایران باشیم.

رییس فدراسیون کاراته درباره سرانجام ایجاد سالن مجزا برای کاراته گفت: کمیته ملی المپیک کارهای مربوط به سالن مجزا را پیگیری می‌کند و ان‌شالله بزودی شاهد بهره برداری از سالن مختص به ملی پوشان کاراته خواهیم بود. قطعاً تا قبل از المپیک این کار انجام خواهد شد.

طباطبایی درباره موضوع پرداخت پاداش ملی پوشان کاراته نیز گفت: تا سال ۹۷ پاداش‌هایی که بر اساس معیارهای وزارت ورزش مشخص شده به تمامی ملی پوشان کاراته پرداخت شده است.

تگ ها


سیدحسن طباطبایی فدراسیون کاراته تیم ملی کاراته ایران