طباطبایی: تلاش کردیم عماری بماند اما نشد

طباطبایی مدعی شد چاره‌ای جز اعلام پایان ماموریت عماری نداشته است....

به گزارش مدال و به نقل از فارس، طباطبایی در مورد پایان ماموریت مسعود عماری، دبیر فدراسیون بسکتبال به خاطر بازنشستگی اظهار داشت: در این مورد تلاش کردیم که بتوانیم او را حفظ کنیم و خیلی هم پیگیری کردیم که تجدید نظری صورت بگیرد و تا روز گذشته هم منتظر ماندیم، اما نشد. با این شرایط مجبور شدیم که پایان ماموریت وی را اعلام کنیم، اما در بخش‌های دیگر از حضور وی استفاده خواهیم کرد.

وی ادامه داد: به دنبال گزینه‌های دیگر هستیم. در حال حاضر با کسانی که فکر می‌کنیم می‌توانند به عنوان دبیر کمک کنند، صحبت می‌کنیم. فعلا هرکسی انتخاب شود به عنوان سرپرست خواهد بود و در صورتی که رضایت فدراسیون را جلب کند با وی ادامه خواهیم داد. رئیس فدراسیون بسکتبال در مورد مطرح شدن گزینه‌هایی مانند جعفر محمدپور برای دبیری، گفت: با ۴ نفر در این خصوص صحبت‌هایی داشته‌ایم و با هرکدام که به توافق برسیم، اوایل هفته آینده نام وی را اعلام می‌کنیم.

طباطبایی در پاسخ به این سوال که برنامه‌تان برای فصل بعد چیست، عنوان کرد: اوایل تیرماه فراخوانی را برای تیم‌هایی که قصد حضور در لیگ برتر را دارند، اعلام می‌کنیم و پس از اینکه تعداد تیم‌ها مشخص شد، جلساتی را برگزار خواهیم کرد. در مجموع ۲ ماه قبل از آغاز لیگ جمع بندی نهایی صورت خواهد گرفت تا تیم‌ها فرصت آماده سازی داشته باشند.

در مورد اینکه فیبا برای رویدادهای بین المللی برنامه‌ای را اعلام کرده است یا خیر، گفت: آخرین ایمیلی که از آنها دریافت کردیم این بود که فعلا برنامه‌ای برای مسابقات رسمی ندارند و در مورد رویدادهای داخلی هم تصمیم را برعهده خود فدراسیون و دولت‌ها گذاشته‌اند. هرچند خودشان هم پروتکل‌های بهداشتی را اعلام کرده‌اند. 

بیشتر بخوانید:
حضور داوران ایرانی در وبینار اتحادیه جهانی کشتی
جلسه رئیس فدراسیون کشتی با وزیر ورزش 

تگ ها


بسکتبال رامین طباطبایی منهای فوتبال بسکتبال