طباطبایی: تیم‌ملی باید بازی‌های دوستانه قوی‌تری را انتخاب کند

طباطبایی درخصوص درگیری کروز دستیار کیروش با یکی از خبرنگاران تصریح کرد: اصلا اتفاق خوبی نیست و این زیبنده فوتبال ما نخواهد بود به گزارش خبرنگار مدال، ایلنا نوشت؛ هادی طباطبایی در خصوص عملکرد تیم ملی در دیدار مقابل ترینیداد و توبا ......

طباطبایی درخصوص درگیری کروز دستیار کی‌روش با یکی از خبرنگاران تصریح کرد: اصلا اتفاق خوبی نیست و این زیبنده فوتبال ما نخواهد بود 
به گزارش خبرنگار مدال، ایلنا نوشت؛ هادی طباطبایی در خصوص عملکرد تیم ملی در دیدار مقابل ترینیداد و توباگو اظهار داشت: معمولا کادر فنی تیم ملی تیم‌هایی را انتخاب می‌کنند که نسبت به آنها شناخت داشته باشند یعنی در واقع برتری عددی در نفرات داشته و بتوانند پیروزی را کسب کنند.
وی ادامه داد: به اعتقاد من تیم ملی باید به بازی‌های دوستانه قوی‌تری را انتخاب کرده تا بتواند در جام ملت‌ها بعد از سال‌ها قهرمانی را کسب کنند.
پیشکسوت فوتبال درخصوص درگیری کروز دستیار کی‌روش با یکی از خبرنگاران تصریح کرد: اصلا اتفاق خوبی نیست و این زیبنده فوتبال ما نخواهد بود زمانی که حرفی برای گفتن نداشته باشیم نباید با ادبیات بد واکنش نشان بدهیم. این اتفاقات هم برای دیروز و امروز نیست کی‌روش و کادرش در تمام این سال‌ها که در ایران بوده‌اند سابقه این درگیری‌ها را داشته‌اند و با کسی هم نمی‌تواند جلودار این مسائل باشد.

تگ ها


ایران فوتبال