طباطبایی: مدیریت استقلال نمی تواند با بازیکنان بزرگ کار کند

هادی طباطبایی، دروازه‌بان پیشین استقلال معتقد است؛ این تیم به‌جای تغییرات فراوان در کادر بازیکنان می‌بایست در رده مدیریتی دستخوش تغییراتی می‌شد....

به گزارش مدال، هادی طباطبایی درباره وضعیت تیم فوتبال استقلال پیش از آغاز رقابت‌های لیگ برتر, اظهار داشت: متأسفانه استقلال در سال‌های اخیر همیشه در فصل نقل و انتقالات دچار تغییر و تحولات زیادی شده و حتی این تیم در نیم‌فصل‌ها هم تغییر کرده است. این موضوع به تیم خیلی لطمه زده و اُفت تیم و هزینه زیادی در بر داشته است. همین عامل باعث شده است تا امتیازات زیادی از دست برود و تماشاگران نیز لذت کافی را از مسابقات نبرند.

وی ادامه داد: بعد از اتفاقاتی که در نیم‌فصل دوم فصل گذشته رخ داد,‌ ما انتظار داشتیم که دیگر این اتفاقات رخ ندهد و باز هم ما شاهد تغییرات زیاد در تیم نباشیم، اما متأسفانه مجدداً این اتفاق رخ داده و تیم تغییرات بیش از حد داشته است، بازیکنان اصلی تیم رفته‌اند و بازیکنان جوانی اضافه شده‌اند که معلوم نیست اصلاً‌ در ترکیب تیم جا بیفتند یا خیر و این چیزی است که کار را سخت می‌کند.

دروازه‌بان پیشین استقلال یادآور شد: مشکل دیگری که وجود دارد این است که تفاوت بین تیم اول و دوم استقلال خیلی زیاد است و این تیم نیمکت ایده‌آلی ندارد. برخی از بازیکنان شرایط بازی در تیم بزرگی مانند استقلال را هنوز ندارند و معلوم نیست که چطور قرار است استقلال فصل آینده در سه جام حضور پیدا کند.

طباطبایی با بیان اینکه «اگر بازیکنان باتجربه استقلال می‌ماندند وضعیت بهتر بود.»، تصریح کرد: ای‌کاش استقلال به‌جای اینکه این‌قدر در بازیکنان تغییرات دارد, این تغییرات را در سطح مدیریت داشت. وقتی به جدایی بازیکنان باتجربه فکر می‌کنم به این نتیجه می‌رسم که مدیریت استقلال با بازیکنان بزرگ نمی‌تواند کار کند.

 

بیشتر بخوانید:

آخرین وضعیت مدافع ملی پوش استقلال؛ منتظری به استقلال بازمی گردد؟

افعی استقلال از فوتبال درون تیمی معاف شد/دیاباته بدنسازی کرد

گزارش تمرین استقلال/ معارفه علی کریمی و استراماچونی در محل تمرین

تگ ها


باشگاه استقلال پیشکسوت استقلال دروازه بان پیشین استقلال مدیریت استقلال هادی طباطبایی استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال