طباطبایی: پاناما حریف سرسختی نبود

هادی طباطبایی، پیشکوست فوتبال ایران در رابطه با دیدار تیم ملی مقابل پاناما که بابرد ۲ بر ۱ شاگردان کی روشهمراه بود، اظهار داشت: همان طور که پیش بینی می شد پاناما حریف سرسختی نبود که بتواند برای تیم ملی دردسر ساز شود و فشار چندان ......

هادی طباطبایی، پیشکوست فوتبال ایران در رابطه با دیدار تیم ملی مقابل پاناما که با برد ۲ بر ۱ شاگردان کی روش همراه بود، اظهار داشت:

همان طور که پیش بینی می شد پاناما حریف سرسختی نبود که بتواند برای تیم ملی دردسر ساز شود و فشار چندانی بر روی دروازه ما بیاورد. ملی پوشان هم در این بازی با عملکرد خوب توانستند بازی را با پیروزی پشت سر بگذارند.

به گزارش خبرگزاری میزان، وی در مورد اینکه تیم ملی پاناما تنها یک بازیکن اصلی خود را برای این بازی همراه آورده بود، تاکید کرد:

نمی دانم چه توافقی برای این بازی صورت گرفته اما فکر می کنم با توجه به انتخاب حریفان ملاک سرمربی این است که حریفانی را انتخاب کند که تیم ملی نسبت به آن ها برتری داشته باشد تا کی روش همه بازیکنان را بسنجد.

پیشکسوت فوتبال ایران اضافه کرد:

ما در آستانه جام جهانی قرار داریم. من نمی دانم سرمربی روی چه ملاکی حریفان تدارکاتی را انتخاب می کند اما ما بازی های مهمی و سختی در جام جهانی پیش رو داریم و باید برای اینکه محک جدی تری بخوریم با حریفان نامی و قدرتمندتری نیز بازی کنیم. بهتر است سرمربی تیم ملی به این سوال پاسخ دهد چون بازی های تدارکاتی با تیم های قوی تر به اعتقاد من می تواند کمک بیشتری به ما بکند.

طباطبایی در پایان در مورد دروازه بان های تیم ملی اظهار داشت:

فکر کنم کی روش دروازه بان اول خود را انتخاب کرده و او در حال حاضر روی انتخاب دروازه بان دوم و سوم تردید دارد.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال