طبل ایرانی در ورزشگاه/ روحیه دادن یحیی به هافبک‌های پرسپولیس

عملکرد بازیکنان پرسپولیس در نیمه اول باعث شد تا یحیی گل محمدی برای حفظ اعتماد به نفس آنها به تشویق شاگردان خود بپردازد....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، تیم فوتبال پرسپولیس ساعت ۱۵:۳۰ امروز مقابل اولسان هیوندای کره جنوبی، دیدار فینال لیگ قهرمانان ۲۰۲۰ آسیا را در ورزشگاه الجنوب دوحه قطر برگزار کرد. حاشیه‌های نیمه اول به شرح زیر است:

* قبل از شروع بازی، هنگام گرم کردن بازیکنان دو تیم موسیقی مرد تایید باشگاه‌ها توسط کمیته مسابقات لیگ قهرمانان آسیا پخش شد که فضای جالبی را در استادیوم ایجاد کرد.

* جعفر سمیعی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس به همراه ابراهیم شکوری و دو عضو هیات مدیره قبل از شروع بازی در رختکن این تیم حاضر شدند.

* فشار اولسان هیوندای کره جنوبی در اواسط نیمه اول زیاد بود. از این رو یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس بارها از کنار زمین به بازیکنان خود روحیه داد تا به اعتماد به نفس لازم برسند.

* مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش در جایگاه ویژه کنار جیانی اینفانتینو رئیس فیفا به تماشای این دیدار نشست.

* نیمکت نشینان اولسان از دقیقه ۳۰ از روی صندلی‌های خود بلند شدند و بدن‌های خود را گرم کردند.

* ۴۳۲ نفر هوادار پرسپولیس از نزدیک مشغول تماشای بازی بودند که با صدای طبل، تشویق کردند.

* یحیی گل محمدی بابت خطاهای مکرر هافبک‌های اولسان از داور بازی می‌خواست تا کارت زرد خود را نشان دهد.

* افشین پیروانی پس از پایان نیمه اول نسبت به گرفتن پنالتی برای تیم اولسان به داور بازی اعتراض کرد اما تیم داوری از وی خواست تا هرچه زودتر به رختکن برود.

بیشتر ببینید:

رخصت آل‌کثیر از پروین برای شماره 7 پرسپولیس/ ویدیو

فردوسی پور : دلم برای مردم عزیز ایران تنگ شده/ ویدیو

 

 

تگ ها


تیم فوتبال پرسپولیس فینال لیگ قهرمانان آسیا تیم فوتبال اولسان هیوندای کره جنوبی فوتبال ایران AFC Champions League فوتبال