طعنه بوفون به دیدار جنجالی برابر رئال مادرید

جان لوییجی بوفون به دیدار جنجالی سال ۲۰۱۷ برابر رئال مادرید اشاره کرده است....

به گزارش "ورزش سه"، یوونتوس دیشب موفق شد با سه گل بارسلونا را مغلوب کرده و به عنوان صدرنشین راهی دور بعد شود. اما در سال ۲۰۱۷ یوونتوس در تورین با سه گل مغلوب رئال مادرید شد و در دیدار برگشت موفق شد این سه گل خورده را جبران کند. اما اعلام پنالتی در دقیقه ۹۰ علیه یوونتوس باعث حذف این تیم و عصبانیت بوفون شد. بوفون به قدری جوش آورد که به شدت به داور اعتراض کرده و در نهایت اخراج و محروم هم شد. حالا این دروازه بان ۴۳ ساله و ایتالیایی که دیشب نمایش درخشانی داشت، معتقد است هیچ اتفاقی در زندگی تصادفی رخ نمی دهد.

جیجی بوفون گفت: "من به سرنوشت اعتقاد دارم، بنابراین فکر می کنم هیچ چیز در زندگی اتفاقی رخ نمی دهد و در نهایت زندگی همه چیز را برای شما جبران می کند. آخرین باری ما در مادرید با نتیجه ۰-۳ از رئال پیش بودیم و در نهایت آن دیدار با برتری ۱-۳ یوونتوس به اتمام رسید، اما این بار ما ۰-۳ پیروز شدیم. من خوشحالم که در چنین شرایطی قرار داریم.

این پیروزی به یوونتوس اعتماد به نفس داده و موید آن است که هرگز نباید ما را دست کم گرفت. وقتی راهی اینجا شدیم در ابتدا به نظر می رسید شانس کمتری از بارسلونا داریم، اما در نیمه اول دو گل به ثمر رساندیم و در نهایت به برتری ۰-۳ دست یافتیم که این نتیجه ای فوق العاده است."

تگ ها


جان لوئیجی بوفون بارسلونا رئال مادرید یوونتوس