طعنه توییتری الکساندر آرنولد به منتقدان: سرگرم نشدید؟

ترنت الکساندر آرنولد، مدافع راست لیورپول، چند هفته سخت را در سطح ملی و باشگاهی پشت سر گذاشت اما توانست در دیدار شب گذشته قرمزها برابر استون ویلا یک گل سرنوشت ساز به ثمر برساند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، ترنت الکساندر آرنولد با به ثمر رساندن گل دوم و پیروزی بخش لیورپول در پیروزی ۲-۱ این تیم برابر استون ویلا در آنفیلد پاسخ محکمی به منتقدان خود داد.

الکساندر آرنولد هفته های سختی را در سطح ملی و باشگاهی پشت سر گذاشته بود و پس از دعوت نشدن به تیم ملی انگلیس، در بازی برابر رئال مادرید در مرحله یک چهارم نهایی چمپیونزلیگ مرتکب اشتباهی غیرقابل جبران شد و دروازه الیسون را باز شده دید.

ستاره ۲۲ ساله لیورپول اما در بازی با استون ویلا دوباره به اوج بازگشته بود و حضور گرت ساوت گیت، سرمربی تیم ملی انگلیس، روی سکوها نیز به او انگیزه ای مضاعف برای درخشش داد. او بلافاصله پس از بازی در شبکه های مجازی به منتقدان خود طعنه زد.

الکساندر آرنولد در توییتی که به وضوح خطاب به کسانی بود که به توانایی های او شک داشتند و در هفته های اخیر از او انتقاد کرده بودند، با نقل قولی از فیلم گلادیاتور، جنگجوی درون خود را به نمایش گذاشت و نوشت: "سرگرم نشدید؟"

لیورپول نیاز مبرمی به این برد و پایان دادن به هشت بازی خانگی بدون پیروزی در آنفیلد داشت و گل الکساندر آرنولد در وقت های تلف شده بازی به فریاد کلوپ و شاگردانش رسید.

یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول، پس از این بازی درباره الکساندر آرنولد گفت: "می توانیم آن صحبت ها درباره ترنت را بس کنیم. همه موافقند که او بازیکنی درخشان و استثنایی است. این تصمیم گرت ساوت گیت است که برای تیمش چه کار می کند اما لازم نیست که ما هر هفته در این باره صحبت کنیم. لازم نیست که هر هفته وضعیت بازیکنان را توجیه کنیم."

جیمز میلنر، هافبک کهنه کار لیورپول نیز درباره الکساندر آرنولد گفت: "این گل خیلی چیزها درباره شخصیت او به ما نشان می دهد. مردم فراموش می کنند که او چقدر جوان است و چقدر سن و سال کمی دارد. او تا اینجا در حرفه اش بسیار خوش شانس بوده و بیرون ماندن از فهرست تیم ملی انگلیس یکی از اولین ناامیدی ها و ناکامی های او است. اما  در پایان بازی یک گل خیلی مهم زد. برای او خیلی خوشحالیم."

بیشتر بخوانید:

ستاره های بارسلونا هافبک لیورپول را نمی خواهند!

آرتتا: شکست مقابل لیورپول سیلی محکمی بود

 

 

تگ ها


جیمز میلنر فوتبال جهان لیورپول لیگ برتر فوتبال