طعنه جالب ژوزه مورینیو به یورگن کلوپ!

ژوزه مورینیو سرمربی سابق منچستریونایتد معتقد است ناراحتی کلوپ بعد از بازی به خاطر ناکامی همیشگی او در اولدترافورد است...

به گزارش مدال، ژوزه مورینیو معتقد است ناراحتی یورگن کلوپ و حرف‌هایی که زد قابل درک است، زیرا او گوشت صاف می‌خواست اما ماهی استخوانی نصیبش شد.

مورینیو به عنوان کارشناس شبکه اسکای درباره دربی شمال غرب انگلیس که با تساوی ۱-۱ خاتمه یافت، گفت:

"فکر می‌کنم کلوپ تلاش کرد مشکلات متعددی برای منچستریونایتد رقم بزند. او برای آن‌ها مشکل‌ساز شد و مزدش را گرفت. در عین حال فکر می‌کنم اوله و منچستریونایتد ناراحت خواهند بود که یک اشتباه باعث از دست رفتن دو امتیاز برای آن‌ها شده است. آن‌ها برنامه‌ای داشتن و به آن پایبند بودند. در بین دو نیمه پرسش اینجا بود که آیا می‌توانند کل ۹۰ دقیقه‌ای را با این شدت بازی کنند. نتوانستند و احتمالا نتیجه منصفانه است. اگر من جای اوله بودم، به این عملکرد افتخار می‌کردم."

 کلوپ نه در طول بازی و نه پس از آن نتوانست نارضایتی خود را پنهان کند.

"کلوپ منوی ارائه شده توسط یونایتد را دوست نداشت. او گوشت نرم می‌خواست اما ماهی پر از تیغ نصیبش شد. یونایتد با توجه به محدودیت‌هایی که دارد، با پنج نفر در خط دفاعی بازی کرد، مستحکم بود و فرصت انتقال توپ را نداد. یورگن کلوپ این منو را دوست نداشت. آن‌ها (لیورپول) کیفیت لازم برای بازی کردن مقابل تیمی که عقب زمین دفاع می‌کرد را نداشتند. آن‌ها رکورد فوق العاده‌ای از بردهای زیاد بر جا گذاشته‌اند ولی مقابل تیم‌هایی که عقب می‌نشینند، با محدودیت رو به رو هستند. اگر حریفان به سبک دلخواه آن‌ها بازی کنند، شکست بدی خواهند خورد. یورگن مشخصا مأیوس به نظر می‌رسد. این فرصت فوق العاده‌ای برای تیمش است. اما او هرگز نتوانسته است در مکان خاصی مثل اولدترافورد برنده شود."

گفتنی است که مورینیو در جریان این بازی از سوی هواداران منچستریونایتد با استقبال گرمی روبه‌رو شد.

اخبار مرتبط:

کلوپ: تمام تصمیمات داور به ضرر ما بود

تگ ها


ژوزه مورینیو یورگن کلوپ اوله گونار سولسشر فوتبال جهان اسکای اسپورتس لیورپول منچستر یونایتد منچستر یونایتد-لیورپول لیگ برتر فوتبال