طعنه جدید یورگن کلوپ به دروازه‌بان اورتون

یورگن کلوپ سرمربی لیورپول بار دیگر به خطای شدید جردن پیکفورد سنگربان اورتون روی ویرژیل فن دایک که به پاره شدن رباط صلیبی او منجر شد واکنش نشان داد....

به گزارش "ورزش سه"، یورگن کلوپ سرمربی لیورپول بار دیگر نسبت به خطای شدید جردن پیکفورد دروازه‌بان اورتون روی ویرژیل فن دایک ستاره تیمش که به مصدومیت شدید او و پاره شدن رباط صلیبی اش منجر شده و او را ماه ها از میادین دور نگه خواهد داشت واکنش نشان داد.

کلوپ که مشخصا بعد از گذشت چندین روز به خاطر از دست دادن مدافعش عصبانی است گفت تصمیم پیکفورد برای چنان تکل خشنی روی پای فن دایک را همچنان عجیب می داند.

یورگن کلوپ که با بزرگترین بحران مصدومیت در تیمش لیورپول مواجه است در این باره گفت:" چه می توانم بگویم؟ نمی خواهم بگویم که جردن پیکفورد عمدا آن کار را کرد ولی یک دروازه بان وقتی بازیکن دیگری در محوطه جریمه اش حضور دارد نمی تواند چنین تکلی روی پای او برود".

سرمربی لیورپول در ادامه گفت:" انگلیسی من آنقدر خوب نیست که بتوانم توضیح بدهم در لحظه خطا چه از ذهنم گذشت. با اینحال مصدومیت بخشی از واقعیت کاری فوتبالیستها و مربیان است و ما دائما نگران مصدوم شدن بازیکنان مان هستیم. خطا روی فن دایک اصلا در جریان بازی نبود. بلکه به خاطر تصمیم خیی عجیب یک نفر برای خطا کردن روی پای فن دایک بود. به همین خاطر است که قبول کردن این ماجرا اینقدر سخت است".

تگ ها


ویرجیل فن دایک یورگن کلوپ جوردن پیکفورد لیورپول