طعنه سنگین مائوریتزیو ساری به سرمربی بارسا

سرمربی یوونتوس در نشست خبری خود نارضایتی اش از مصاحبه اخیر کیکه ستین را علنی کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، معاوضه بازیکن بین بارسا و یوونتوس به قطعیت نزدیک می شود. توافق بارسا و میرالم پیانیچ از هفته های پیش نهایی شده بود ولی آرتور ملو هافبک برزیلی بارسا در مقابل پیشنهاد انتقال به یوونتوس مقاومت نشان می داد ولی پس از چند دور گفت و گو، در نهایت قبول کرده که با ترک بارسا راهی تورین شود. رقم انتقال او ۸۰ میلیون یورو پیش بینی می شود و بارسا هم از این معاوضه بین ۵ تا ۱۰ میلیون یورو سود خواهد برد.

چند روز پیش کیکه ستین سرمربی بارسا در پاسخ به سوالی در مورد میرالم پیانیچ به تمجید از او پرداخته و ستاره بوسنیایی را خرید احتمالی خوبی دانسته بود. حرف هایی که باعث رنجش مائوریتزیو ساری سرمربی یوونتوس شده است.

او که در نشست خبری بازی فردا برابر لچه شرکت کرده بود، به خبرنگاران گفت:« آرتور بازیکن بارسلوناست و فکر می کنم زشت باشد اگر بخواهم در مورد او صحبت کنم. وقتی کیکه ستین در مورد میرالم پیانیچ صحبت کرد، اصلا خوشم نیامد. من ترجیح می دهم در مورد بازیکنی که با تیمی دیگر قرارداد دارد، صحبت نکنم.»

 ساری در مورد پیانیچ هم گفت:«  اگر پیانیج فروخته شود، دلایل دیگری به جز  فوتبال و رضایت کادر فنی خواهد داشت. او از نظر ما در بعد فنی هیچ مشکلی ندارد. ولی باشگاه تا این لحظه سیگنالی به من نداده و من به این شایعات توجهی نخواهم کرد. صحبتهایی که بین من و پیانیچ رد و بدل شده، درباره مسائل تکنیکی و روحی – روانی است.»

بیشتر بخوانید:
رسمی؛ لیورپول قهرمان لیگ برتر انگلیس شد
قهرمانی لیورپول و رکوردهایی که کلوپ به ثبت رساند
ستاره اسپانیایی، قربانی انتقال هاورتز به بایرن مونیخ؟ 

تگ ها


میرالم پیانیچ کیکه ستین مائوریسیو ساری آرتور ملو فوتبال جهان أرتور بارسلونا یوونتوس فوتبال