طعنه سنگین هری‌کین به اریکسن و حضورش در رئال‌مادرید

​هری‌کین کاپیتان و ستاره تیم فوتبال تاتنهام، غیرمستقیم اریکسن و حاشیه‌های او را دلیل افت تیمش در فصل جدید فوتبال انگلیس قلمداد کرد....

​هری‌کین کاپیتان و ستاره تیم فوتبال تاتنهام، غیرمستقیم اریکسن و حاشیه‌های او را دلیل افت تیمش در فصل جدید فوتبال انگلیس قلمداد کرد.

به گزارش مدال، کین در مصاحبه‌ای که با یکی از روزنامه‌ها داشت، بازار نقل‌وانتقالات تابستانی را مهم‌ترین دلیل افت تاتنهام در فصل جدید دانست و در این باره عنوان کرد: بدون‌شک بازار نقل‌وانتقالات روی عملکرد فعلی ما تاثیر داشته است، چون که تعدادی از بازیکنان تیم به وضوح می‌خواستند باشگاه را ترک کنند. 
ستاره تیم‌ملی انگلیس در ادامه افزود: این اتفاقات در هر باشگاه دیگری رخ دهد، قطعا شرایط آن‌ها را تغییر می‌دهد. اما حالا نقل‌وانتقالات به پایان رسیده و باید ما به سوی جلو و راهی که درست است قدم برداریم.
این بازی در پایان تصریح کرد: هر کسی که داخل زمین است، باید آن چه که در توان دارد را به نمایش بگذارد. از بازیکنان تیم درخواست می‌کنم که توانایی فردی خود را برای کمک به تیم به کار بگیرند.
کریستین اریکسن یکی از بازیکنانی بود که در نقل‌وانتقالات تابستانی قصد ترک تاتنهام و پیوستن به رئال‌مادرید را داشت.
در این مصاحبه هری‌کین غیرمستقیم به اریکسن و عملکرد ضعیف او در این فصل اشاره کرده است. بازیکنی که در تابستان آینده قراردادش با اسپرز به پایان می‌رسد.
تاتنهام در شش بازی ابتدایی خود در فصل جدید لیگ انگلیس، تنها موفق به پیروزی در دو بازی شده است و دو تساوی نیز به ثبت رسانده است.

بیشتر بخوانید:

ستاره تاتنهام تمام پیشنهادات خود را به خاطر رئال مادرید رد می‌کند

تگ ها


تاتنهام اریکسن تاتنهام اخبار تاتنهام کاپیتان تاتنهام هری_کین اریکسن رئال مادرید فوتبال