طعنه سنگین پسر پیرلو بعد از تساوی ناامید کننده یووه

پسر آندره‌آ پیرلو، سرمربی سابق یوونتوس، به تساوی ناامیدکننده شب گذشته این تیم مقابل اودینزه واکنش نشان داد....

به گزارش "ورزش سه"، یوونتوس شب گذشته در هفته اول رقابت های سری آ به مصاف اودینزه رفت و در حالی که با دو گل از حریف خود پیش افتاده بود، نهایتاً با بازگشت حریف روبرو شد؛ موضوعی که باعث شد مسابقه با نتیجه ۲-۲ به اتمام برسد و شاگردان ماسیمیلیانو آلگری دو امتیاز مهم را در همین ابتدای کار از دست داده باشد.

اما این تساوی ناامید کننده یوونتوس در مسابقه شب گذشته با واکنش پسر سرمربی سابق این تیم مواجه شد؛ جایی که نیکولو، پسر آندره آ پیرلو در صفحات اجتماعی خود پستی جنجالی را به اشتراک گذاشت و نوشت: "فوتبال زیباست زیرا اگر یوونتوس فصل گذشته با چنین بازگشتی از سوی حریف مواجه می‌شد فقط یک نفر مقصر بود. با این حال این شخص دیگر آنجا نیست."

نیکولو پیرلو این پیام را به همراه عکسی از پدرش در صفحات اجتماعی خود منتشر کرد اما چند دقیقه بعد آن را حذف کرد. با این حال او آنقدر سریع عمل نکرد که این پست وی به سرعت در رسانه‌های اجتماعی پخش نشود.

گفتنی است پیرلو فصل گذشته دوران ناموفقی را در یوونتوس پشت سر گذاشت؛ موضوعی که باعث شد او نهایتاً در پایان فصل از هدایت بانوی پیر کنار گذاشته شود و جای خود را به مکس آلگری بدهد.

تگ ها


آندره آ پیرلو یوونتوس