طعنه سنگین پوچتینو به برنامه معروف تلویزیونی

مائوریسیو پوچتینو، سرمربی پاری سن ژرمن، واکنش جالبی به سوالی که از او در مورد کیلیان امباپه پرسیده شد نشان داد....

به گزارش "ورزش سه"، تقریباً از اوایل نقل و انتقالات تابستانی یکی از مهمترین بحث ها به حضور احتمالی کیلیان امباپه در رئال مادرید مربوط بود. در واقع اکثر منابع بر این باور بودند که رئال مادرید تمام تمرکز خود را در تابستان امسال روی جذب ستاره فرانسوی قرار داده و قصد دارد هر طور که شده امباپه را به خدمت بگیرد.

حتی در مقطعی گفته شد که توافق برای انتقال کیلیان امباپه به سانتیاگو برنابئو صورت گرفته اما حالا و در فاصله چند ساعت مانده به بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی به نظر می رسد که باید حضور ستاره فرانسوی در رئال مادرید، حداقل در این تابستان را منتفی دانست.

اما یکی از یکی مهم‌ترین منابعی که همواره اصرار داشت کیلیان امباپه نهایتاً راهی رئال مادرید خواهد شد، برنامه تلویزیونی ال‌چیرینگیتو بود؛ مخصوصاً مجری و کارشناس معروف آن یعنی جوزپ پدرول که بارها این قول را داد که ستاره فرانسوی به مادرید خواهد آمد.

در همین راستا مائوریسیو پوچتینو، سرمربی پاری سن ژرمن، در جدیدترین اظهارنظر خود درباره وضعیت کیلیان امباپه طعنه سنگینی به برنامه تلویزیونی ال‌چیرینگیتو و مشخصاً جوزپ پدرول زده است. سرمربی آرژانتینی در واکنش به وضعیت امباپه گفت: "آغوش بزرگ من برای ال‌چیرینگیتو و جوزپ!"

تگ ها


پاری سن ژرمن موریسیو پوچتینو نقل و انتقالات اروپا ۲۰۲۲ ۲۰۲۱ نقل و انتقالات اروپا کیلیان امباپه رئال مادرید