طعنه شدید دیگو کاستا به مورینیو

دیگو کاستا، مهاجم اسپانیایی چلسی اذعان داشت کونته برخلاف دیگر سرمربیان، علاقمند به برقراری رابطه دوستانه به بازیکنانش است ......

دیگو کاستا، مهاجم اسپانیایی چلسی اذعان داشت کونته برخلاف دیگر سرمربیان، علاقمند به برقراری رابطه دوستانه به بازیکنانش است ...
دیگو کاستا، مهاجم اسپانیایی چلسی اذعان داشت کونته برخلاف دیگر سرمربیان، علاقمند به برقراری رابطه دوستانه به بازیکنانش است.
 
به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، در روزهای آخر حضور مورینیو در چلسی، رابطه او و کاستا شکراب شد و بسیاری کاستا را متهم به کم کاری برای اخراج مورینیو کردند.
 
کاستا گفت: "به نظر من خیلی مهم است که بازیکنان به سرمربی علاقه داشته باشند زیرا در این صورت در زمین با تمام وجود برای او می جنگند.
 
 
در تابستان امسال سرمربی جدیدی به چلسی آمد و اگرچه کونته تمرینات سختی برای ما در نظر می گیرد اما اعضای تیم به او خیلی علاقه دارند. بعضی از سرمربیان می خواهند رابطه ای همانند رئیس و کارمند با بازیکن داشته باشند اما بعضی ها به رابطه دوستانه و نزدیک علاقمند هستند.
 
کونته در حین تمرینات، بسیار جدی است اما در بقیه مواقع بسیار آرام و شوخ طبع است. از نظر من وجود یک فضای مناسب در زمین تمرین بسیار مهم است و حالا ما همانند یک خانواده برای رسیدن به یک هدف مشترک تلاش می کنیم".