طعنه عجیب به ستاره چاق رئال مادرید! (عکس)

شرایط برای ادن هازارد، ستاره بلژیکی رئال مادرید به عجیب ترین شکل ممکن پیش می رود....

به گزارش "ورزش سه"، رئال مادرید در تابستان سال ۲۰۱۹ و یک سال بعد از جدایی کریستیانو رونالدو تصمیم به جذب ادن هازارد، ستاره بلژیکی چلسی گرفت تا دشواری های نبود بهترین گلزن تاریخ خود را تا بخشی پوشش دهد. اما ادن هازارد از همان بدو ورود به مادرید دچار طلسم عجیبی شده و بخش قابل توجهی از بازی های رئال مادرید را از دست داده است.

اما یکی از ایرادهای همیشگی به ادن هازارد، عدم آمادگی جسمانی این بازیکن و البته اضافه وزن قابل توجه در بسیاری از مقاطع زمانی به خصوص بعد از حصور در تعطیلات تابستانی است. تا به حال تصاویر عجیبی از این ستاره بلژیکی با شکمی بزرگ تر از شرایط معمول یک بازیکن حرفه ای منتشر شده تا شایعات در مورد یب نطمی های ادن هازارد افزایش یابد.

اما امروز اکانت توئیتری رستتوران های مشهور کینگ برگر در اسپامیا، توئیتی جنجالی منتشر کرده است. این اکانت در پاسخ به توئیت شبکه ال چیرینگیتو به مصدومیت های طولانی مدت ادن هازارد، از عبارت "کینگ برگرهای دوبل" استفاده کرده و به نوعی پرخوری های این بازیکن و علاقه او به فست فود را در اضافه وزن ادن هازارد، عاملی مهم ارزیابی کرده است. این توئیت بسیار مورد توجه کارابران قرار گرفته و بارها بازنشر شده است که این نشان از نارضایتی هواداران فوتبال از شرایط ادن هازارد است.

تگ ها


فوتبال جهان رئال مادرید لالیگا فوتبال