طعنه پیکه به رئالی‌ها: دوست نداریم تمرکزمان فقط لیگ قهرمانان باشد

جرارد پیکه در جدیدترین مصاحبه خود اعلام کرد بارسا نمی‌خواهد فقط در لیگ قهرمانان موفق باشد و لالیگا هم برای آن‌ها اهمیت خاص خود را دارد....

جرارد پیکه اعتقاد دارد در یک‌دهه گذشته به قهرمانی‌های رئال در لیگ قهرمانان بسیار بیشتر از قهرمانی‌های بارسا در لالیگا بها داده شده است.
به گزارش مدال، پیکه که به همراه بارسلونا در آمریکا حضور دارد به خبرنگاران گفته: ما در ۱۱ سال، ۸ بار قهرمان شدیم اما قهرمانی‌های ما کاملا کم‌ارزش تلقی می‌شود. می‌توانیم تمام تمرکزمان را روی لیگ قهرمانان بگذاریم و کوپا دل‌ری و لالیگا برای‌مان اهمیتی نداشته باشد اما نمی‌خواهیم این‌گونه باشد. می‌خواهیم ابتدا در لیگ موفق باشیم و سپس با قدرت فراوان وارد ادامه رقابت‌ها شویم.
پیکه درباره شایعه پیوستن نیمار به بارسلونا گفت: او بازیکن خوبی است و با رختکن رابطه خوبی دارد. می‌دانم پیوستن او به بارسا چه عملیات پیچیده‌ای است. شما می‌دانید من تا چه اندازه با نیمار صمیمی هستم اما این مسئله چیزی را تغییر نمی‌دهد زیرا او بازیکن پاریسن‌ژرمن است. قطعا با او صحبت کرده‌ام اما این یک مکالمه شخصی بوده و نمی‌توانم به شما بگویم. او یک سوپراستار در داخل و خارج زمین است. امیدوارم اتفاق خوبی رخ دهد.

 

بیشتر بخوانید:

جرارد پیکه در آستانه خرید دومین باشگاه فوتبال خود

 

تگ ها


حاشیه اردوی بارسلونا لیگ قهرمانان اروپا جرارد پیکه رئال مادرید بارسلونا لالیگا فوتبال