طعنه کلوپ به گواردیولا؛ لیگ قهرمانان مهمتر از لیگ جزیره است!

یورگن کلوپ که موفق شد لیورپول را برای دومین سال پیاپی به فینال لیگ قهرمانان اروپا برساند، از این اتفاق ابراز خرسندی کرد....

دو تیم لیورپول و تاتنهام در دیدار پایانی لیگ قهرمانان اروپا، شنبه شب رو در روی یکدیگر قرار خواهند گرفت.

به گزارش مدال، کلوپ که از حضور دوباره در فینال لیگ قهرمانان خوشحال است، پیش از دیدار با تاتنهام در کنفرانس خبری حاضر شد و پاسخگوی سوالات بود.
وی گفت: "فینال کیف تاثیر زیادی روی ما داشت وقتی تو فرودگاه منتظر بودیم احساسات متفاوتی داشتیم اما هدف همۀ ما این بود که دوباره به فینال چمپیونزلیگ برسیم. از این که دوباره این شانس را پیدا کردیم تا اینجا باشیم خوشحالم. نسبت به تاتنهام تجربه بیشتری داریم ولی هر بازی شرایط خاص خودش را دارد. نمی‌خوهام تیم‌ها را با هم مقایسه کنم اما به نظرم لیورپول امسال، بهترین تیمی بود که باهاش به فینال رسیدم. همیشه آرزوی مربیگری در ماینتس را داشتم ولی اگر قهرمان چمپیونزلیگ شویم در لیورپول خواهم ماند.
سرمربی لک لک‌ها همچنین درباره  اظهارات اخیر گواردیولا  عنوان کرد: پپ گفته که قهرمانی لیگ جزیره مهمتر از چمپیونزلیگ هست ولی او و تیمش الان در فینال چمپیونزلیگ نیستند. پپ مربی خوبی است ما هم سعی کردیم که لیگ را ببریم ولی ناموفق بودیم اما الان در رقابت بزرگتری هستیم و این نظر من است.

بیشتر بخوانیم: همه چیز از دو فینال تمام انگلیسی

تگ ها


یورگن کلوپ پپ گواردیولا فینال لیگ قهرمانان اروپا ماینتس لیگ برتر تاتنهام UEFA Champions League فوتبال