طغیان مادر ستاره برزیلی علیه باشگاه بارسلونا

مادر آرتور ملو پس از مصاحبه روز گذشته کیکه ستین و با انتشار یک توئیت، خشم خود را از باشگاه کاتالان ابراز کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، آرتور ملو دیگر چیزی تا جدایی از بارسا فاصله ندارد. ستاره ای که به عنوان ژاوی آینده از او یاد می شد، حالا در آستانه پیوستن به یوونتوس قرار دارد و به جای او میرالم پیانیچ به بارسا خواهد رفت.

آرتور تا ماه گذشته هنیچ علاقه ای برای جدایی از بارسا نداشت ولی پس از صحبت با سران باشگاه متوجه شد که آنها مشتاق فروش او هستند و در نهایت راضی شد تا پیشنهاد یووه را بررسی کند. در ایتالیا و اسپانیا می گویند او فردا راهی تورین خواهد شد تا در تست های پزشکی یووه شرکت کند. آرتور پس از اتمام فصل به احتمال قوی بازیکن جدید یوونتوس خواهد بود.

روز گذشته کیکه ستین سرمربی بارسا در نشست خبری بازی با سلتا ابتدا از جدایی آرتور ابراز بی اطلاعی کرد و سپس گفت که آرتور اولین بازیکنی نیست که نتوانسته انتظارات را براورده کند و مجبور به جدایی می شود. ستین همچنین گفت که نمی تواند آرتور را یک شبه تغییر دهد و به او بگوید چیزهایی که مربیان قبلی به عنوان نقطه قوت او یاد کرده اند، واقعیت ندارند.

ستین گفت که طبیعی است بین هواداران دو دستگی ایجاد شود و بعضی موافق و برخی مخالفت تصمیم احتمالی باشگاه برای فروش آرتور باشند.

لوسیا دی ملو مادر آرتور پس از شنیدن اظهارات ستین توئیت کرد:« خدای من، الان نوبت این شده تا دنبال نقطه ضعف های پسرم بگردند.»

توئیتی که نشان می دهد خانواده آرتور تا چه اندازه از رفتار باشگاه بارسلونا در قبال این بازیکن دلگیر هستند.

بیشتر بخوانید:

بارسلونا و تاتنهام در فکر یک معاوضه تابستانی

جدایی ستاره مورد علاقه لیونل مسی از بارسلونا

 

 

تگ ها


آرتور ملو میرالم پیانیچ کیکه ستین فوتبال جهان بارسلونا یوونتوس فوتبال