طفره ربروف از صحبت راجع به قهرمان ایران

ر سرمربی جدید الاهلی در مراسم معارفه خود از هر گونه اظهار نظری پیرامون پرسپولیس طفره رفت ......

ر سرمربی جدید الاهلی در مراسم معارفه خود از هر گونه اظهار نظری پیرامون پرسپولیس طفره رفت.

به گزارش مدال به نقل از  خبرورزشی، بعد از چند روز حضور در جده و آغاز تمرینات پیش فصل مسئولان باشگاه الاهلی با برگزاری نشستی مطبوعاتی سرگئی ربروف را به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید خود معرفی کردند. این مربی 43 ساله با قراردادی به ارزش 12.5 میلیون ریال سعوید(12.5 میلیارد تومان در سال) جانشین کریستین گروس سوئیسی شد.

در مراسم معارفه و کنفرانس مطبوعاتی سرگئی روبروف در مقابل خیل عظیم از خبرنگاران سعودی و خارجی پاسخگوی سئوالان پیرامون حضور در الاهلی و لیگ عربستان آن هم بعد از دو فصل استراحت شد که طبق پیش بینی ها سئوالات از این مربی به سمت بازی مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا و رویارویی با قهرمان ایران نیز کشیده شد.

ربروف در پاسخ به سئوالی پیرامون بازی با قهرمان ایران گفت:« رویارویی با پرسپولیس! قطعا یکی از اولویت های ما و باشگاه قهرمانی در آسیا است اما قبل از این که بخواهیم به بازی با پرسپولیس فکر کنیم هنوز کارهای زیادی برای انجام دادن داریم و باید تیمی بسازیم که بتواند برای این دیدار در اوج آمادگی باشد از همین رو ترجیح می دهم با نزدیک شدن به زمان این بازی روی پرسپولیس مطالعه داشته باشم».

سرمربی اوکراینی که دو سال پیش از سوی یوفا در جمع بیست مربی برتر جوان اروپا قرار گرفت با تعریف و تمجید از امکانات سخت افزاری باشگاه الاهلی ابراز امیدواری کرد بتواند روزها و سال های خوبی را با این باشگاه در رقابت های پیش رو داشته باشد.

 

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس فوتبال