طفره رفتن زیدان از پاسخ به سوالات خبرنگاران

سرمربی رئال مادرید در پاسخ به اصرار خبرنگاران درخصوص امباپه اظهارنظر کوتاهی کرد...

زین‌الدین زیدان روز گذشته در دیداری خیریه در بوردو حاضر شد و در پایان این تقابل باز با سوال تکراری درباره پیوستن احتمالی امباپه مواجه شد.
به گزارش مدال، پس از حرف‌های هفته پیش کیلیان امباپه در مراسم بهترین‌های لوشامپیونه شایعات پیوستن او به کهکشانی بالا گرفت. آن مصاحبه  امباپه حاضر نشد ماندنش در پی اس جی را تضمین کند.
حالا در پی شایعات راضی کردن مهاجم فرانسوی پاریسی‌ها توسط زیدان برای بازی در تیم مادریدی، روز گذشته در دیدار خیریه بین ستاره‌های فوتبال فرانسه 98 و ستاره‌های راگبی سال 1999 که سرمربی رئال به مدت 45 دقیقه بازی کرد، در پایان با اصرار خبرنگاران و طرح سوال‌های مختلف در مورد امباپه روبرو شد.
زیدان در پاسخ به این سوالات گفت: «به نظر من، امباپه همان جایی که هست، جایگاه خوبی دارد.» اما وی وقتی با اصرار خبرنگاران روبرو شد، ترجیح داد محل را ترک کند و دیگر پاسخی به سوالات نداد.
در مورد امباپه شایعات مختلفی شنیده می شود. برخی منابع ادعا کرده اند که او حداقل فصل اتی را در پی اس جی خواهد ماند و برخی دیگر در مورد ادامه حضورش در پی اس جی، تردید دارند. با شروع نقل و انتقالات باید دید ستاره فرانسوی پاری‌سن ژرمن چه تصمیمی برای فصل آینده خواهد گرفت.

بیشتر بخوانید: امباپه پاری‌سن ژرمن را ترک نخواهد کرد

تگ ها


زین‌الدین زیدان دیدار خیریه بوردو بهترین‌های لوشامپیونه کهکشانی‌ها نقل و انتقالات کیلیان امباپه رئال مادرید لالیگا لوشامپیونه فرانسه فوتبال