طفره سانچز از پاسخ درباره آینده اش در آرسنال

الکسیس سانچز، ستاره شیلیایی پس از درخشش در دیدار شب گذشته تیمش مقابل آلمان و گلزنی در این دیدار، مدعی شد که آینده اش در آرسنال هنوز نامشخص است ......

الکسیس سانچز، ستاره شیلیایی پس از درخشش در دیدار شب گذشته تیمش مقابل آلمان و گلزنی در این دیدار، مدعی شد که آینده اش در آرسنال هنوز نامشخص است ...

الکسیس سانچز، ستاره شیلیایی پس از درخشش در دیدار شب گذشته تیمش مقابل آلمان و گلزنی در این دیدار، مدعی شد که آینده اش در آرسنال هنوز نامشخص است.

به گزارش مدال و به نقل از "ورزش سه"، ستاره آرسنال مدت هاست که مورد توجه سیتی است و شایعاتی نیز در مورد انتقالش شنیده می شود. بسیاری معتقدند که او در همین تابستان از آرسنال جدا خواهد شد و بعضی معتقدند تابستان بعد با اتمام قراردادش توپچی ها را ترک خواهد کرد.
او در این پاسخ به سوال خبرنگاران درباره اینکه آیا در باشگاهش باقی خواهد ماند  گفت:"  همانطور که شما گفتید، رویای ما قهرمانی در این رقابت هاست. ما خیلی متمرکز بودیم و به نظرم می توانیم جلوی تیم مثل آلمان نتیجه بگیریم. باید به بازیکنان استراحت دهیم و یک شنبه بازی مهمی پیش رو داریم. خیلی خوب کار کردیم. به خاطر داشته باشید که مقابل آلمان بودیم، یکی از بهترین های جهان و بسیار سریع.