طلاق پوچ رونالدو از رئال؛ شروع یک تراژدی

جدایی رونالدو از رئال مادرید هنوز حرف و حدیث‌هایی با خود دارد و برخی کارشناسان این جدایی را یک اشتباه بزرگ می‌دانند...

گفته می‌شود ضررهای ترک کردن کهکشانی‌ها توسط کریستیانو رونالدو متوجه هر دو طرف شده و از همه مهم‌تر تضعیف رئال و بحران را در این فصل به همراه داشت.

به گزارش مدال، سردبیر نشریه آ اس در این‌باره گزارش جالبی نوشته است. توماس رونسرو در این گزارش نوشت: 10 ماه پیش هشدار داده بودم و زمان هم حق را به من داد. جدایی رئال مادرید و رونالدو به همه ما ضربه زد. هر دو طرف تاوان سنگینی پرداختند. 
بابا و مامان نتوانستند اختلافاتشان را به نفع خانواده کنار بگذارند و حالا بچه‌ها تاوان می‌پردازند (هواداران رئال مادرید).
حیف شد چرا که زمان نشان داده بود که این دو با هم قدرتمندتر هستند. رئال مادرید بدون رونالدو یک افتضاح را تجربه کرد و برای اولین بار در 9 سال اخیر به جمع هشت تیم برتر اروپا نرسید و در فوریه با لالیگا و کوپا وداع کرد و حتی سوپرجام را هم مقابل اتلتیکو باخت. از 5 جام ممکن بدون بازیکن پرتغالی فقط قهرمانی جهان را بردیم.
رونالدوی عزیز و مورد تحسین من هم از نظر ورزشی از این تغییر به نتیجه نرسید. در 8 سال پیاپی به نیمه نهایی چمپیونزلیگ رسید که در 4 تای آن روانه فینال شد. 
در این مدت دوران مسی را تحت‌الشعاع خود قرار داده بود و دستاوردهایش گویای همه چیز بودند. او اسطوره اسطوره‌های رئالی‌ها بود. دوستش داشتیم و به او نیاز داشتیم. 
اختلافات شخصی با مدیر (پرز هم تلاشی برای حل ماجرا نکرد) و مشکلات مالیاتی باعث شد که گران‌ترین تصمیم ممکن را بگیرد؛ رفتن از رئال مادرید. 
دوست داشتم که یک شب با هر دو سر یک میز بنشینم و بگویم که این طلاق پوچ برای هر دو چقدر ناامیدکننده است.
وقتی پای صلاح میلیون‌ها نفر در میان است بهتر است که اختلافات را کنار بگذاری. پرز هرگز او را نمی‌خواست(در سال 2009 قرارداد مخفیانه رئال و یونایتد امضا شد و پرز حتی به فسخ آن فکر می‌کرد) و رابطه خوبی با بازیکن پرتغالی نداشت. 
کریس محبوب و مورد تحسین من هم باید به این فکر می‌کرد که نه پرز نه هیچ‌کس دیگر این حق را ندارد که لذت پوشیدن مقدس‌ترین پیراهن تاریخ فوتبال یعنی رئال را از او بگیرد.
حالا همه ناراحت هستیم. رئال مادرید، رونالدو و رئالی‌ها همه ناراحت و سرافکنده هستند...

تگ ها


کریستیانو رونالدو لیگ قهرمانان اروپا کریستیانو رونالدو رئال مادرید یوونتوس سری آ لالیگا فوتبال