طلایی: انتقاد فقط و فقط باعث برهم خوردن آرامش و تمرکز ملی پوشان می‌شود

مربی ارشد تیم ملی کشتی آزاد معتقد است آرامش ملی پوشان اعزامی به رقابتهای جهانی را نباید با پرداختن به مسائل حاشیهای و دامن زدن به انتقادات مختلف برهم زد ......

مربی ارشد تیم ملی کشتی آزاد معتقد است آرامش ملی پوشان اعزامی به رقابت‌های جهانی را نباید با پرداختن به مسائل حاشیه‌ای و دامن زدن به انتقادات مختلف برهم زد.

محمد طلایی با بیان اینکه انتقادات مختلف در روزهای کنونی هیچ فایده ای برای کشتی ندارد و تنها به برهم خوردن آرامش آزادکاران تیم ملی منتهی می شود، اظهار داشت: اهالی کشتی باید به این نکته توجه داشته باشند که بعد از انتخاب نفرات اعزامی به رقابتهای جهانی، اعتراض و انتقاد فقط و فقط به برهم خوردن آرامش و تمرکز ملی پوشان منتهی می شود و هیچ سودی ندارد.

وی تصریح کرد: حدود دو هفته تا رقابتهای جهانی مجارستان باقی است و نباید در چنین روزهای حساس و تاثیرگذاری، ذهن و فکر کشتی گیران را درگیر مسایل حاشیه ای کرد. هر تصمیمی از سوی متولیان کشتی، مخالفان و موافقان خود را دارد اما نباید کاری کرد که این اتفاقات به ضرر کشتی تمام شود.

مربی ارشد تیم ملی کشتی آزاد ادامه داد: متاسفانه طی روزهای گذشته شاهد آن بودیم که برخی نسبت به تصمیمات شورای فنی موضع گیری کرده و باعث ایجاد حاشیه شده اند. مطمئنا هر تصمیمی که اتخاذ می شود با هدف موفقیت کشتی است و هیچ فرد مسئولی با توجه به تصمیمات و برخوردهای شخصی در این برهه حساس و سرنوشت ساز، عمل نمی کند.

طلایی در پایان با اشاره به تمرینات آزادکاران تیم ملی در واپسین روزهای اعزام به رقابتهای جهانی گفت: تمامی ملی پوشان در مدت حضور در اردوهای تیم ملی زحمات فراوانی کشیده اند و حالا نوبت آن رسیده تا نتیجه این تلاش و تمرینات را ببینند. البته تجربه نشان داده در کشتی ممکن است تا آخرین لحظات نتایج تغییر کند و به یکباره همه چیز دستخوش اشتباه شود.طبیعتا بچه های ما از بهترین نفرات اوزان خود هستند اما رقابتهای جهانی هم میدان بزرگان کشتی جهان است و هیچ حریفی دست و پا بسته نیست.

به گزارش مدال، ترکیب تیم ملی کشتی آزاد برای حضور در رقابتهای جهانی مجارستان به شرح زیر است:

۵۷ کیلوگرم: رضا اطری

۶۱ کیلوگرم: باقر یخکشی

۶۵ کیلوگرم: امیرحسین مقصودی

۷۰ کیلوگرم: یونس امامی

۷۴ کیلوگرم: مصطفی حسین خانی

۷۹ کیلوگرم :عزت اله اکبری

۸۶ کیلوگرم: حسن یزدانی

۹۲ کیلوگرم : علیرضا کریمی

۹۷ کیلوگرم: مجتبی گلیج

۱۲۵ کیلوگرم: پرویز هادی

رقابتهای جهانی کشتی آزاد و فرنگی در روزهای ۲۸ مهر تا ۶ آبان ماه در شهر بوداپست مجارستان برگزار می شود.

تگ ها


کشتی