طلای جزایر قناری دور گردن صداقت

در ادامه دومین روز از پیکارهای کاراته قهرمانی جهان که در شهر تنریف اسپانیا جریان دارد، باربد صداقت با غلبه بر نماینده روسیه در مرحله نیمه نهایی به فینال مسابقات راه یافت و با نتیحه 2 بر صفر نماینده مراکش را شکست داد و به مدال طلا دست یافت ......

در ادامه دومین روز از پیکارهای کاراته قهرمانی جهان که در شهر تنریف اسپانیا جریان دارد، باربد صداقت با غلبه بر نماینده روسیه در مرحله نیمه نهایی به فینال مسابقات راه یافت و با نتیحه 2 بر صفر نماینده  مراکش را شکست داد و به مدال طلا دست یافت.

صداقت در بازی نخست خود برابرآنری بیت از گرجستان قرار گرفت و پس از تساوی صفر بر صفر در وقت قانونی مبارزه در هانتی با چهار پرچم در مقابل یک پرچم حریف پیروز میدان شد.
در دومین مبارزه هم با نتیجه 3 بر صفر مقابل "دونارت ویتیجا" از کوزوو به برتری رسید.
سومین دیدار نماینده وزن منهای 67 کیلوگرم تیم ملی کشورمان مقابل آندرس پنا از بولیوی بود که موفق شد این کاراته کا را 4 بر صفر شکست دهد.
در ادامه برابر اشرف محمد عمر از مصر پس از تساوی یک بر یک با استفاده از قانون سنشو برنده مبارزه شد و به نیمه نهایی راه یافت. او در این مرحله یک بر صفر کرل کوزنتکوف از روسیه را مغلوب کرد و به عنوان نخستین فینالیست کاراته ایران در دهمین دوره رقابت های قهرمانی نوجوانان، جوانان و امیدهای جهان لقب گرفت.

تگ ها


اخبار روز المپیک