!طلب مرد کروات از پرسپولیس ; 3 میلیارد تومان

نزدیکان برانکو درباره طلب او از پرسپولیس می گویند ایوانکوویچ بابت قراردادش و آپشن هایی که باشگاه برای او در نظر گرفته حدود 500 هزار دلار طلبکار است ......

نزدیکان برانکو درباره طلب او از پرسپولیس می گویند ایوانکوویچ بابت قراردادش و آپشن هایی که باشگاه برای او در نظر گرفته حدود 500 هزار دلار طلبکار است.

به گزارش مدال به نقل از ایران ورزشی: نزدیکان برانکو درباره طلب او از پرسپولیس می گویند ایوانکوویچ بابت قراردادش و آپشن هایی که باشگاه برای او در نظر گرفته حدود 500 هزار دلار طلبکار است. یکی از نزدیکان برانکو مدعی است باشگاه فکر نمی کرد که برانکو بتواند در آسیا و لیگ نتیجه ای فوق العاده کسب کند و برای همین آپشن هایی که او خواسته بود را در قراردادش گنجاندند اما حالا از پرداخت آن عاجز هستند. طلب برانکو از پرسپولیس نزدیک به دو میلیارد است آن هم بدون در نظر گرفتن 40درصد از قراردادش که در ابتدای فصل جدید باید به او پرداخت شود.

با احتساب 40 درصد پیش پرداخت فصل جدید برانکو رقمی نزدیک به سه میلیارد از پرسپولیسی ها طلبکار می شود. این روزها گفته می شود برانکو به شدت از باشگاه و طاهری عصبانی است اما سکوت کرده تا ببیند شرایط طی هفته های پیش رو چگونه رقم خواهد خورد. یک فرد نزدیک به برانکو سکوت او را تا بازی با الاهلی ادامه دار می داند البته برانکو در گذشته نشان داده در لحظات استراتژیک به جای آنکه سکوت کند طغیان کرده و با مصاحبه های آتشین جو را برهم زده است. حال باید صبر کرد و دید برانکو در قبال اعتراض بازیکنان و بی پولی خودش چه واکنشی طی روزهای آینده نشان خواهد داد بخصوص آنکه نشست خبری پیش از بازی با فولاد در راه است.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال