طلب ۸۱۰ میلیون تومانی قلعه‌نویی از استقلال

با احتساب به رقم رسیدگی به دادرسی شکایت امیر قلعه‌نویی از باشگاه استقلال، می‌توان به رقم طلبی که این مربی از تیم سابق خود دارد، رسید....

با احتساب به رقم رسیدگی به دادرسی شکایت امیر قلعه‌نویی از باشگاه استقلال، می‌توان به رقم طلبی که این مربی از تیم سابق خود دارد، رسید.

به گزارش مدال،با اعلام آرای جدید کمیته وضعیت فدراسیون فوتبال مشخص شد که باشگاه استقلال در شکایت امیر قلعه‌نویی از این باشگاه محکوم شده است.

با این حال در سایت رسمی فدراسیون فوتبال خبر به شکلی ناقص منتشر شده و رقم طلب قلعه‌نویی از باشگاه استقلال مشخص نیست. در رأی صادر شده فقط آمده است که؛ «باشگاه استقلال تهران محکوم به پرداخت مبلغ 162 میلیون ریال بابت هزینه دادرسی در حق اردشیر (امیر) قلعه‌نویی شد که در مهلت 30 روز از تاریخ ابلاغ این حکم در صورت عدم پرداخت در مهلت مقرر، مجازات یا مجازات‌های مقرر در ماده 89 مقررات انضباطی نسبت به محکوم علیه (باشگاه استقلال) اعمال خواهد شد».

در حالی که مشخص نیست چرا کمیته تعیین وضعیت یا سایت رسمی فدراسیون فوتبال برای اعلام رقم طلب قلعه‌نویی از باشگاه استقلال علاقه‌ای ندارند، اما به دست آوردن این رقم چندان کار سختی نیست. در پرونده‌های بدوی هزینه رسیدگی به شکایت 2 درصد مبلغ کل پرونده است که با این احتساب، باشگاه استقلال مبلغ 8 میلیارد و 100 میلیون ریال یا 810 میلیون تومان باید به قلعه‌نویی پرداخت کند.