طلب پانادیچ از پدیده، دردسر شهرخودرو!

آندری پانادیچ، مربی سابق تیم پدیده علیه شهرخودرو از فیفا حکم گرفت....

به گزارش "ورزش سه" به نقل از ایسنا آندری پانادیچ، مربی سابق تیم پدیده خراسا‌ن در لیگ‌برتر هفدهم، به خاطر طلب ۳۰ هزار دلاری خود از آن دوران، علیه شهرخودرو به فیفا شکایت کرده و کمیته حل اختلاف فیفا، با بستن یک پنجره شهرخودرو به نماینده خراسان فرصتی یک ماهه داده تا این پول را پرداخت کند. فیفا اعلام کرده در صورتی که این پول پرداخت نشود، شهرخودرو با جریمه‌ای سنگین‌تر روبه‌رو خواهدشد و ۳ پنجره نقل و انتقالاتی این تیم بسته خواهدشد.

در همین رابطه مذاکراتی میان وکیل مربی سابق پدیده و پرسپولیس و نماینده حقوقی باشگاه شهرخودرو برگزار شده و طرفین به توافقاتی در زمینه پرداخت بدهی دست یافته‌اند.

این بدهی مربوط به دوران فعالیت نماینده خراسان با نام پدیده است و در صورت پرداخت بدهی که از گذشته به جای مانده در مدت زمان تعیین شده توسط فیفا، خطری شهرخودرو را تهدید نمی‌کند و این تیم می‌تواند در بازار نقل و انتقالات تابستانی فوتبال فعالیت نماید.


گفتنی است مبلغ بدهی به انضمام هزینه دادرسی، تنها ۳۵ هزار دلار است که در مقایسه با سایر تیم‌های لیگ برتری رقم آنچنانی محسوب نمی‌شود و بعید است که خطری شهرخودرو را تهدید کند.

تگ ها


آندره پانادیچ دسته یک