طلسم ایگواین در فینال ها شکسته نشد

به گزارش مدال به نقل از ایسنا و به نقل از گاتزتادلواسپورت، یوونتوس در حالی که امیدوار بود با کنار زدن رئال مادرید قهرمان لیگ قهرمانان شود، از رسیدن به این مهم بازماند ......

به گزارش مدال به نقل از ایسنا و به نقل از گاتزتادلواسپورت، یوونتوس در حالی که امیدوار بود با کنار زدن رئال مادرید قهرمان لیگ قهرمانان شود، از رسیدن به این مهم بازماند. این مهاجم آرژانتینی در جام جهانی برزیل برای تیم ملی کشورش به میدان رفت. او حتی در فینال ماراکانا توانست دروازه آلمان را باز کند که داور این گل را به دلیل آفساید مردود اعلام کرد تا او و تیمش بازنده باشند.

بعد از فینال جام جهانی، او در کوپا آمه ریکا و در دیدار نهایی برابر شیلی عملکرد انتقادآمیزی داشت و خیلی ها به انتقاد از او پرداختند. باز هم در آن دیدار دست ایگواین به جام نرسید و تیم ملی آرژانتین یک ناکامی دیگر را تجربه کرد.

بعد از جدایی این بازیکن از ناپولی و پیوستن به یوونتوس، خیلی ها امیدوار بودند این تیم ایتالیایی بتواند قهرمانی در لیگ قهرمانان را بعد از دو دهه به دست بیاورد و این بار نیز یوونتوس با حضور ایگواین در فینال شکست خورد تا برای سومین بار پیاپی در فینال ها ایگواین بازنده باشد.

این مهاجم آرژانتینی از وقتی که از رئال جدا شد و به فوتبال ایتالیا رفت، تیم سابقش ۳ بار قهرمان لیگ قهرمانان شده است و او در این قهرمانی ها شریک نبوده است.

 

تگ ها


اخبار روز یوونتوس فوتبال