طلسم خط حمله سپیدرود شکست

خط حمله سپیدرود امروز پس از 718 دقیقه در لیگ برتر موفق به گلزنی شد. به گزارش خبرنگار مدال، سپیدرود امروز در دهمین ......


خط حمله سپیدرود امروز پس از 718 دقیقه در لیگ برتر موفق به گلزنی شد.
به گزارش خبرنگار مدال، سپیدرود امروز در دهمین بازی خود در فصل جاری لیگ برتر در تبریز به مصاف تراکتورسازی رفت و در پایان این بازی با حساب 2 بر 1 مغلوب شد تا هفتمین شکست فصل خود را تجربه کرده باشد و با سه امتیاز در قعر جدول لیگ برتر قرار بگیرد.
با این حال شاگردان علی کریمی به رغم تمام ناکامی‌ها، امشب یک رکورد منفی را شکستند و پس از 718 دقیقه  در لیگ برتر موفق به گلزنی شدند تا تعداد گل‌های زده خود را به سه برسانند. سپیدرود پیش از گلی که محمد نزهتی در دقیقه 90 بازی امروز این تیم مقابل تراکتورسازی به ثمر رساند آخرین بار در هشتمین دقیقه بازی با ماشین‌سازی در تبریز از روینقطه پنالتی موفق به گلزنی شده بود و پس از آن بازی، در دیدار مقابل پدیده، استقلال خوزستان، صنعت نفت، پرسپولیس، پیکان و ذوب‌آهن موفق به گلزنی نشده بود.
همچنین این گل نخستین گل سپیدرود از زمان روی کار آمدن علی کریمی در این تیم در لیگ برتر بود. علاوه بر این، این گل نخستین گل سپیدرود بود که در جریان بازی به ثمر رسید چرا که دو گل قبلی این تیم از روی نقطه پنالتی به ثمر رسیده بود.

تگ ها


لیگ برتر خلیج فارس فوتبال