طلسم ذوب آهن و نفت مسجد سلیمان چه زمانی شکسته می‌شود؟

دو تیم ذوب آهن و نفت مسجد سلیمان با رکورد ۱۰۰ درصد مساوی به هفته چهارم رقابتهای لیگ برتر فوتبال رسیده‌اند و باید دید طلسم این دو تیم چه زمانی شکسته می‌شود....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، ذوب آهن اصفهان و نفت مسجد سلیمان در هر سه دیدار ابتدایی خود در لیگ برتر مقابل حریفان به نتیجه مساوی رسیده‌اند تا آمار ۱۰۰ درصد مساوی را از خود به جای بگذارند و فولاد خوزستان هم با ۳ مساوی از ۴ دیدار نزدیک ترین به آنهاست.

به نظر می‌رسد نفت مسجد سلیمان که فصل گذشته هم با ۱۷ مساوی از ۳۰ بازی رکورد عجیبی از خود به جای گذاشت، در این فصل هم ترک عادت نکرده و همچنان روی نوار مساوی گام بر می‌دارد.

ذوب آهن و نفت مسجد سلیمان هر دو امروز خارج از خانه به میدان رفته و به ترتیب در آبادان مقابل صنعت نفت و در قائم شهر مقابل نساجی بازی خواهند کرد و باید دید آیا باز هم حریفان خود را متوقف کرده یا در این میدان طلسم آنها خواهد شکست.

نفت مسجد سلیمان از ساعت ۱۶:۱۰ در قائم شهر میهمان نساجی است و دیدار دو تیم ذوب آهن و صنعت نفت آبادان هم از ساعت ۱۶:۴۰ در ورزشگاه تختی آبادان آغاز می‌شود.

بیشتر بخوانید:

دو بازیکن ذوب آهن دیدار با صنعت نفت را به دلیل کرونا از دست دادند

حدسیات گزارشگر اصفهان و جنجال هفته

 

 

تگ ها


تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان لیگ برتر فوتبال ایران فوتبال ایران ذوب آهن لیگ برتر خلیج فارس فوتبال