طلسم عجیب ادن هازارد امشب شکسته می‌شود؟

ادن هازارد، ستاره بلژیکی رئال مادرید بعد از مدت ها آماده درخشش در استادیوم سانتیاگو برنابئو است....

به گزارش "ورزش سه"، پروسه بازسازی استادیوم سانتیاگو برنابئو تقریبا تمام شده و تیم رئال مادرید بعد از مدت ها می تواند دوباره در مقابل خیل هواداران خود به میدان برود. در بیش از یک سال اخیر، کهکشانی ها در استادیوم کوچک آلفردو دی استفانو بازی کردند و حالا امروز و در جریان برگزاری هفته چهارم رقابت های لالیگا و دیدار مقابل سلتاویگو، آنها دوباره در برنابئو بازی خواهند کرد. اما ادن هازارد، ستاره باتجربه رئال مادرید امروز در ترکیب اصلی قرار خواهد داشت.

کارلو آنچلوتی در هفته های اخیر چندین بار تاکید داشته که از شرایط این بازیکن رضایت دارد و به نظر می رسد در سومین سال حضور در لالیگا، موعد درخشش این بازیکن فرا رسیده است. اما جالب اینجاست ادن هازارد تا امروز فقط یک بار در استادیوم سانتیاگو برنابئو موفق به گلزنی شده و حالا به دنبال تکرار این اتفاق در این فصل است. حدود ۲۳ ماه پیش و در جریان برتری ۲-۴ رئال مادرید برابر گرانادا بود که ادن هازارد در خانه موفق به زدن یکی از گل های تیمش شد.

چند ماه بعد پروسه بازسازی برنابئو آغاز شد و ادن هازارد که بخش زیادی از فصل اول را به علت مصدومیت از دست داده بود، دیگر فرصت درخشش در این استادیوم را پیدا نکرد. حالا و بعد از دو سال، ادن هازارد احتمالا امروز در ترکیب ثابت رئال مادرید قرار داشته و می تواند برای دومین بار در استادیوم تاریخی برنابئو و در پیش چشم هواداران این تیم، گلزنی کرده و روند بازسازی وجهه خود در ببن آنها را از همین امروز آغاز کند.

تگ ها


ادن هازارد رئال مادرید