طلسم عجیب رئال مادرید امشب باطل می شود؟

رئال مادرید مدت هاست صاحب حتی یک ضربه پنالتی هم نشده است....

به گزارش "ورزش سه"، رئال مادرید امشب در شرایطی در پایتخت پذیرای بارسلونا خواهد بود که برای افزایش شانس قهرمانی خود در این فصل لالیگا به سه امتیاز این مسابقه نیاز دارد. اما یک مورد عجیب هفته هاست برای تیم زین الدین زیدان رخ می دهد و آنهم عدم اعلام پنالتی به سود این تیم بوده است.

آخرین بار در تاریخ ۲۴ اوکتبر در دیدار رفت بود که در صحنه ای مشکوک، رئال مادرید مقابل تیم بارسلونا صاحب یک ضربه پنالتی شد و سرخیو راموس، کاپیتان این تیم دروازه مارک آندره تراشتگن را باز کرد. از آن مقطع و در ۲۳ بازی متوالی است که هرگز به سود رئال مادرید پنالتی اعلام نشده و این موضوع به مذاق هواداران این تیم خوش نیامده است. البته رئال وایادولید نیز در ۲۸ مسابقه اخیر صاحب پنالتی نشده و این مورد در خصوص کادیز در ۲۳ دیدار گذشته رخ داده است.

این طولانی ترین دوره در تاریخ رئال مادرید است که پنالتی به نفع این تیم گرفته نشده و در صورت ادامه این روند تا دیدار سویا در هفته ۳۵، آنها می توانند با رکورد تیم رایو وایه کانو برابری کنند. البته باشگاه اوساسونا با ۷۲ بازی بدون حتی اعلام یک پنالتی از این حیث رکورددار است و البته این روند در ۲۷ آگوست ۲۰۱۶ به پایان رسید. طولانی ترین زمان برای اتلتیکو ۳۰ دیدار بین سال های ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸ و برای بارسلونا ۲۴ بازی در سال ۲۰۱۰ بوده است.

تگ ها


سرخیو راموس رئال مادرید بارسلونا