طلسم عجیب رونالدو برابر مدافع پرتغالی

کریستیانو رونالدو، ستاره بزرگ و پرتغالی هیچگاه مقابل په په موفق به گلزنی نشده است....

به گزارش "ورزش سه"، په په، مدافع پرتغالی و باتجربه پورتو بی تردید یکی از بهترین بازیکنان دیدار دیشب تیمش مقابل یوونتوس بود و با ارائه نمایشی بی نقص در خط دفاعی بارها در مقابل حملات حریف ایستادگی کرد. په په در تمام دوئل ها پیروز شده، ۱۸ بار موفق به دور کردن توپ شد، هشت بار توپ را از بازیکنان یووتنوس گرفت، دو بار مقابل ضربات این تیم ایستادگی کرد و دو بار نیز تکل صحیح داشت تا آمار درخشانی را از خود ثبت کند.

اما نقطه اوج په په ایستادگی برابر کریستیانو رونالدو، ستاره هموطن خود در ترکیب یوونتوس بود و این مدافع باتجربه در دو دیدار رفت و برگشت اجازه گلزنی به رونالدو را نداد. جالب اینجاست رونالدو تا به حال ۲۹۹ دقیقه در دوران ورزشی خود مقابل په په بازی کرده و حتی یک بار هم قادر به باز کردن دروازه حریف نبوده است. البته هیچ بازیکنی نیز به اندازه په په با رونالدو همبازی نبوده است.

این دو بازیکن پرتغالی ابتدا در اسپورتینگ و در ادامه سالها در رئال مادرید کنار یکدیگر بازی کرده و هم در رده ملی و هم باشگاهی به افتخرات فراوانی دست یافته اند. حالا په په در سال های پایانی دوران ورزشی خود در شرایط فوق العاده ای قرار داشته و امیدوار است در لباس پورتو قادر به راهیابی به مراحل پایانی لیگ قهرمانان نیز باشد.

تگ ها


کریستیانو رونالدو په په پورتو یوونتوس