طلسم عجیب ستاره بارسلونا باطل می شود؟

لوییس سوارز سالهاست در گلزنی در خارج از خانه در لیگ قهرمانان ناکام بوده است....

به گزارش "ورزش سه"، در حالت عادی بعید به نظر می رسید لوییس سوارز شانسی برای یبازی کردن در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان داشته باشد، اما شیوع ویروس کرونا باعث به تعویق افتادن مسابقات شد و حالا این مهاجم اوروگوئه ای قادر است در ترکیب تیمش مقابل بایرن مونیخ حضور یابد.

ادامه لیگ قهرمانان با فرمتی متفاوت و به صورت تک بازی در شهر لیسبون پرتغال برگزار می شود و این بهترین فرصت برای لوییس سوارز برای از بین بردن طلسم عجیب این سالها در این تورنمنت است. لوییس سوارز در حال حاضر ۴ سال و ۱۰ ماه و ۲۹ روز است که در گلزنی در لیگ قهرمانان در خارج از استادیوم نوکمپ ناکام بوده و امشب این طلسم عجیب می تواند از بین برود. لیسبون میزبان دیدار تعیین کننده بارسلونا و بایرن مونیخ است و مهاجم اوروگوئه ای فرصت دارد دروازه مانوئل نویر را باز کند.

لوییس سوارز آخرین بار در شهر رم موفق شد دروازه جالوروسی را باز کند و از آن مقطع هر بار در لیگ قهرمانان موفق به گلزنی شده، این اتفاق در استادیوم نوکمپ رقم خورده است. بارسلونا کار بسیار دشواری برابر بایرن مونیخ دارد و این بهترین فرصت برای لوییس سوارز است تا از انتقادات اخیر و این روند ناکامی فرار کند.

تگ ها


لوئیس سوارز بارسلونا