طلسم عجیب ستاره لیورپول برابر رئال مادرید

تیاگو آلکانتارا ۱۲ بار برابر رئال به میدان رفته و تنها یک بار تجربه برنده شدن را کسب کرده است....

به گزارش "ورزش سه"، لیورپول امشب در آنفیلد بازی برگشت یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان برابر رئال را پیش رو دارد و فرصتی دیگر برای تیاگو آلکانتارا مهیا تا برابر دشمن قدیمی قرار بگیرد. در بازی رفت او در زمین بود و لیورپول ۳-۱ شکست خورد.

ستاره اسپانیایی-برزیلی لیورپول با پیراهن بارسا و بایرن نیز سابقه رویارویی برابر رئال را دارد و جالب اینکه تنها یک بار برابر کهکشانی ها طعم پیروزی را چشیده است که به ۱۸ ژانویه ۲۰۱۲ بر می گردد. او دقیقه ۹۰ جای ژاوی را در زمین گرفت و بارسا بازی را ۱-۲ در برنابئو برد.

در ۱۱ مصاف دیگر، تیاگو هرگز پیروزی بر رئال را تجربه نکرده است. او شش بار دیگر با پیراهن بارسا برابر رئال قرار گرفت و حاصل کار سه تساوی و سه شکست بود. با پیراهن بایرن او ۴ بار برابر رئال قرار گرفت. سال های ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸ در یک چهارم نهایی و نیمه نهایی لیگ قهرمانان و حاصل کار سه شکست و یک تساوی ۲-۲ بود.

تیاگو فصل ۱۴-۲۰۱۳ دو بازی رفت و برگشت نیمه نهایی برابر رئال را از دست داد و در هر دو رئال برنده شد.

در دوران حضور او در بارسا، دو ال کلاسیکو با برتری ۱-۳ و ۲-۰( بازی رفت نیمه نهایی لیگ قهرمانان) بارسا به اتمام رسید که در هر دو غایب بود و تکرار اولی می تواند امشب بازی را به وقت های اضافه بکشاند و دومی لیورپول را روانه دور بعد می کند. 

تگ ها


تیاگو آلکانتارا بایرن مونیخ فوتبال جهان UEFA Champions League فوتبال