طلسم علیپور نشکست/476 دقیقه ناکامی برای آقای گل

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس پنالتی این تیم مقابل ماشین سازی تبریز را هم از دست داد تا طلسم گل نزدن‌های وی در این فصل ادامه دار شود....

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس پنالتی این تیم مقابل ماشین سازی تبریز را هم از دست داد تا طلسم گل نزدن‌های وی در این فصل ادامه دار شود.

به گزارش مدال،تیم فوتبال پرسپولیس در حالی با نتیجه یک بر صفر از سد ماشین سازی تبریز در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی عبور کرد که باز هم مهاجمان این تیم موفق به گلزنی نشدند.

مهدی عبدی و جونیور براندائو که در ترکیب اصلی پرسپولیس به عنوان زوج خط حمله سرخپوشان حضور داشتند در این مسابقه پایشان به گل باز نشد تا گابریل کالدرون در نیمه دوم دست به تعویض هر دو نفر آنها بزند.

علی علیپور که دقیقه ۶۴ این دیدار جای مهدی عبدی وارد زمین شد هم نتوانست در این مسابقه گلزنی کند. آقای گل دو فصل گذشته لیگ ایران در دقیقه ۸۰ یک پنالتی برای پرسپولیس گرفت ولی نتوانست این پنالتی را به گل تبدیل کند تا طلسم گل نزدن هایش ادامه دار شود.

علی علیپور که در پنج بازی ابتدایی تیمش در لیگ برتر یک گل هم نزده است با احتساب ۲۶ دقیقه حضورش در این مسابقه، در این فصل 476 دقیقه در گلزنی ناکام بوده است.

گفتنی است آخرین گل علیپور در لیگ برتر به بازی سرخ‌ها در هفته بیست و نهم لیگ هجدهم در برابر ماشین‌سازی برمی‌گردد.

این در حالی است که براندائو نیز باز خود را در حد یک گل نزن بزرگ نشان داد.شش بازی بدون گل.بی تردید با این روند پرسپولیس دچار مشکل خواهد شد. قبل از شروع فصل هم مشخص بود که گلزنی اصلی ترین مشکل پرسپولیس است. برای همین بود که هواداران منتظر جذب مهاجم گلزن داخلی با کیفیت و مهاجم  خارجی  با کیفیت بودند اتفاقی که رخ نداد و سرخ ها باید تا نیم فصل با همین وضعیت ادامه دهند.

تگ ها


طلسم علیپور فوتبال