طلسم گل خوردن استقلالِ مجیدی می‌شکند؟

استقلال اگر مقابل فولاد گل نخورد یک رکورد برای تیم تحت هدایت فرهاد مجیدی محسوب می‌شود....

به گزارش "ورزش سه"، فرهاد مجیدی قبل از نیم فصل رقابت های لیگ برتر نوزدهم هدایت استقلال را برعهده گرفت و با حضور او تیم پرحاشیه ابی ها بعد از رفتن استراماچونی شرایط بهتری پیدا کرد. مجیدی تاکنون در ۴ بازی لیگ نوزدهم هدایت استقلال را برعهده داشته که دو برد، یک تساوی و یک شکست کسب کرده است. آبی ها با هدایت مجیدی در لیگ نفت مسجدسلیمان و ذوب‌آهن را شکست دادند،‌مقابل پرسپولیس به تساوی دو بر دو رسیدند و در مصاف با گل گهر شکست خوردند.


نکته قابل توجه درباره این ۴ مسابقه گل خوردن استقلال در همه بازی ها است. آبی ها در این دیدارها ۶ بار موفق به گلزنی شدند و ۵ بار دروازه‌شان باز شده است. به عبارت بهتر آنها در زمان سرمربیگری مجیدی در لیگ نوزدهم در همه بازی ها گل خورده است.


حالا استقلالی ها انگیزه زیادی دارند تا در بازی فردا با فولاد خوزستان در وهله اول دروازه شان را بسته نگه دارند. با توجه به رسیدن عناصر دفاعی استقلال به بازی فردا که در گذشته مصدوم بودند و البته آمادگی سیدحسین حسینی قطعا شرایط برای ثبت اولین کلین شیت تیم مجیدی در لیگ نوزدهم فراهم است و باید دید آیا طلسم گل خوردن آبی ها در فصل جاری می‌شکند یا خیر.

تگ ها


استقلال تهران فرهاد مجیدی