طلسم 100 روزه پرسپولیس در خارج از خانه

آخرین باری که پرسپولیس دور از تهران موفق به کسب سه امتیاز شد، دیدار با ماشین سازی در روز هشتم آذر بود....

آخرین باری که پرسپولیس دور از تهران موفق به کسب سه امتیاز شد، دیدار با ماشین سازی در روز هشتم آذر بود.

به گزارش مدال، تیم فوتبال پرسپولیس علی رغم نمایش جذاب در مقابل نساجی قائمشهر نتوانست این تیم را شکست دهد. بازیکنان پرسپولیس بیش از 15 موقعیت گل داشتند اما موفق به زدن گل دوم نشدند تا شاگردان مجید جلالی همچنان در خانه شکست ناپذیر باقی بمانند.

سرخپوشان پایتخت این فصل نتایج خوبی در خارج از خانه نگرفته اند. آخرین برد خارج از خانه آن ها به دیدار با ماشین سازی در روز هشتم آذر مربوط می شود؛ جایی که با گل دیرهنگام شجاع خلیل زاده موفق به پیروزی شدند. پس از آن در برابر نفت مسجد سلیمان، فولاد و نساجی ناکام بودند و 7 امتیاز مهم را از دست دادند.

این طلسم 100 روزه در حالی رقم خورده که شاگردان برانکو روز شنبه آینده به مصاف سپیدرود خواهند رفت و فرصت شکستن این طلسم را دارند. در این فصل پرسپولیس تنها پدیده و ماشین سازی را خارج از خانه شکست داده و مقابل فولاد نیز باخت را قبول کرده است. دیدار با استقلال خوزستان، نفت آبادان، استقلال، سایپا، سپاهان، نفت مسجد سلیمان و نساجی نیز با تساوی به پایان رسید. به عبارتی سرخ ها 17 امتیاز را در خارج از خانه از دست دادند که حتی اگر یک سوم آن را نیز کسب می کردند اکنون صدرنشین بلامنازع لیگ بودند.

قرمزها در ادامه لیگ باید با سپیدرود، تراکتور، پارس جنوبی و ذوب آهن در بیرون تهران بازی کنند و برای قهرمانی نیازمند هر 12 امتیاز این 4 بازی هستند.

 

پدیده 0 پرسپولیس 1
اس خوزستان 0 پرسپولیس 0
نفت آبادان 1 پرسپولیس 1
استقلال 0 پرسپولیس 0
سایپا 1 پرسپولیس 1
سپاهان 1 پرسپولیس 1
ماشین 0 پرسپولیس 1
فولاد 2 پرسپولیس 1
نفت مسجدسلیمان 0 پرسپولیس 0
نساجی 1 پرسپولیس 1