طلوع‌کیان: می‌‌توانیم هر تیمی را شکست دهیم

سرمربی تیم والیبال مقاومت یزد مدعی شد تیمش به این خودباوری رسیده است که می‌‌تواند هر تیمی را شکست دهد....

به گزارش "ورزش سه" به نقل از تسنیم، علیرضا طلوع‌کیان در مورد شرایط تیم مقاومت یزد پس از قبول هدایت این تیم در لیگ برتر والیبال اظهار داشت:‌ به‌عنوان مربی تیم ملی، همه باشگاه‌های لیگ برتری را رصد می‌کردم و وقتی مسئولان تیم یزد با من تماس گرفتند، برنامه خودم را ارائه کردم که مورد قبول قرار گرفت.

سرمربی تیم والیبال مقاومت یزد ادامه داد: چند هدف را در هنگام ورود به تیم، مدنظر داشتم. تیم در نیم‌فصل اول، فقط شش بازی را برده بود و در مکان هشتم جدول قرار داشت. هدف نخست من، تکرار همان شش پیروزی بود. ما در هفت هفته دور برگشت به شش پیروزی رسیدیم. هدف دوم من، پیروزی در دو بازی دیگر و تثبیت حضورمان در مرحله پلی‌آف بود که این اتفاق هم افتاد.

طلوع‌کیان خاطر نشان کرد: تغییراتی در تیم ایجاد کردیم، چون اعتمادبه‌نفس و خودباوری از بازیکنان دور شده بود. ما در گروه خوبی بودیم و با تقویت تاکتیکی و اضافه شدن چند بازیکن، نتیجه گرفتیم. ما از ۱۰ بازی دور برگشت، ۹ پیروزی داریم و به این خودباوری رسیده‌ایم که می‌‌توانیم هر تیمی را شکست دهیم.

مربی تیم ملی درباره انتظارش از تیم مقاومت در مرحله پلی‌آف تصریح کرد: صعود ما به مرحله پلی‌آف بعد از پیروزی مقابل سپاهان تثبیت شد. بازیکنان ما روحیه جنگندگی خوبی دارند و باید تا جایی که امکان دارد، رتبه تیم را ارتقا بدهیم. باید گام به گام پیش برویم و اهداف جدیدی را ترسیم کنیم. نگاه ما به بالای جدول است.

 

 

تگ ها


والیبال