طناب کشی بین شفر و باشگاه به خاطر بند قرارداد

به گزارش مدال، ابعاد قراردادهای ترکمنچایی که افتخاری و توفیقی برای استقلال بسته اند هر روز در حال گسترش است، از قراردادهای معیوب با امید نورافکن، تیام، شفر، جباروف و مجید حسینی بگیرید تا برسید به قرارداد دستیار شفر که به طرز عجیبی هزینه اش روی دوش شفر است و این موضوع موجب شده که پروسه ترمیم کادر فنی تا نزدیکی های نیم فصل کشیده شود ......

به گزارش مدال، ابعاد قراردادهای ترکمنچایی که افتخاری و توفیقی برای استقلال بسته اند هر روز در حال گسترش است، از قراردادهای معیوب با امید نورافکن، تیام، شفر، جباروف و مجید حسینی بگیرید تا برسید به قرارداد دستیار شفر که به طرز عجیبی هزینه اش روی دوش شفر است و این موضوع موجب شده که پروسه ترمیم کادر فنی تا نزدیکی های نیم فصل کشیده شود.

ظاهرا پس از آنکه شفر به 550 هزار دلاری که در قرارداد امسالش گنجانده شده بود اکتفا نکرد افتخاری برای نگه داشتن عالیجناب شفر که آن روزها در اوج محبوبیت بود به شفر پوئن هایی داده که یکی از آنها پرداخت هزینه دستیار به شفر است و دادن اختیار برای گرفتن دستیار از روی همین هزینه.

این نکته که خود افتخاری به آن اشاره داشت امروز محل دعواست بین باشگاه استقلال و وینفرد شفر و همین بند قرارداد موجب شده شفر تمایل زیادی به استخدام دستیار گران قیمت نداشته باشد چون باید پولش را از جیبش بدهد اما باشگاه استقلال و مدیران جدید از طریق کمیته فنی نیاز تقویت شفر روی نیمکت را احساس می کنند و به این ترتیب این موضوع تا کنون با وجود جلسات فراوان بین شفر و فتحی و کمیته فنی لاینحل مانده است.

شفر جباری را معرفی کرد که باشگاه نپذیرفت و باشگاه هم دیدگاه هایی داشت که شفر نپذیرفته است. در واقع بند اشتباه قرارداد شفر موضوع ساده ای را تبدیل کرده به یک ماجرای پیچیده که باور عمومی اینست که باید برای نیم فصل دوم حل و فصل شود.

تگ ها


استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال