طهماسبی: پرسپولیس مقابل ما در حد قهرمانی نبود

مدیر تیم فوتبال پیکان گفت: مقابل پرسپولیس موقعیت‌های زیادی ایجاد کردیم، اما آنها از موقعیت‌های خود بهتر استفاده کردند، عادلانه این بود که بازی مساوی می‌شد....

به گزارش مدال و به نقل از میزان، محمدرضا طهماسبی  در مورد دیدارهای آینده این تیم، اظهار داشت: چهار بازی آینده برای ما بسیار مهم هستند، چون با رقیبان مستقیم ما در راه جنگیدن برای سقوط نکردن است. در شرایط سختی قرار داریم، چون حریفان ما به امتیاز این دیدار‌ها نیاز دارند، اما ما هم محکوم به بردن هستیم.

وی در ادامه در ارتباط با شکست خانگی تیم فوتبال پیکان مقابل تیم پرسپولیس تصریح کرد: ما مقابل پرسپولیس فوتبال زیبایی ارائه دادیم و اگر به جای یک بازی زیبا، بسته بازی می‌کردیم، شکست نمی‌خوردیم. مقابل پرسپولیس خوب بازی کردیم و نتیجه عادلانه این بود که نتیجه مساوی می‌شد. پرسپولیس تیم خوبی است، اما در این دیدار تیمی نبود که در حد قهرمانی باشد که طبیعی هم بود، چون بعد از چهار ماه تعطیلی، تیم‌ها آماده نیستند.

مدیر تیم فوتبال پیکان پیرامون آینده این تیم، افزود: در این شرایط سخت باید بتوانیم خود را از این وضعیت خارج کنیم و این‌طور نیست که بخواهیم انتهای جدول بودن پیکان را گردن حسین فرکی که تیم را بست بیندازم یا مدیریت را مقصر بدانیم، همه عوامل باشگاه در برد و باخت تیم شریک هستیم. ما خوب گل می‌زنیم و یکی از بهترین خط حمله‌های لیگ را داریم، اما متاسفانه گل هم زیاد می‌خوریم.

طهماسبی در مورد سرنوشت پیکان در فصل جاری گفت: در هشت بازی باقیمانده به دنبال این هستیم که گل بزنیم و دیگر گل نخوریم. ما مقابل پرسپولیس باز بازی کردیم، اما در دیدار‌های آینده متفاوت بازی خواهیم کرد. وقتی تیمی در انتهای جدول است تمرکز خود را از دست می‌دهد و در دیدار مقابل پرسپولیس اگر گل اول را نمی‌خوردیم، نمی‌باختیم. ما موقعیت‌ها زیادی را ایجاد کردیم و ضربات کرنر زیادی بدست آوردیم، اما این پرسپولیس بود که از موقعیت‌هایش بهتر استفاده کرد و پیروز شد.

بیشتر بخوانید:
آذربایجان‌ تیملری؛ فرار از موقعیت ناکامی مطلق!

سیدعباسی: مدعی اصلی کسب سهمیه هستیم
شجاعی: هر پستی سرمربی صلاح بداند بازی می‌کنم 

تگ ها


محمدرضا طهماسبی پرسپولیس تهران فوتبال ایران پیکان پرسپولیس پرسپولیس پیکان تهران پیکان تهران-پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال