طیبی در لیگ قهرمانان اروپا

به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، درخشش در جام جهانی 2016 فوتسال که با کسب مقام سوم برای ایران همراه بود، موجب شد حسین طیبی که در این رقابت ها نمایش خوبی داشت به تیم غیرت قزاقستان، قهرمان اروپا و این کشور برود ......

به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، درخشش در جام جهانی 2016 فوتسال که با کسب مقام سوم برای ایران همراه بود، موجب شد حسین طیبی که در این رقابت ها نمایش خوبی داشت به تیم غیرت قزاقستان، قهرمان اروپا و این کشور برود.

طیبی علاوه بر کسب عنوان قهرمانی لیگ فوتسال قزاقستان در فصل 2017-2016 ، موفق شد با به ثمر رساندن 15 گل، به همراه دیوانِی برزیلی، بهترین گلزن این تیم شود و همچنین با دادن 7 پاس گل نقش مهمی در به دست آمدن قهرمانی برای غیرت داشته باشد.

در کنار این افتخارات مهم، طیبی توانسته به همراه غیرت راهی نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا شود و روز جمعه هفته جاری به همراه تیمش باید در دیداری که به میزبانی آلماتی قزاقستان هم برگزار می شود، مقابل اینتر مویستار اسپانیا قرار بگیرد.

باشگاه غیرت قزاقستان پوستر دیدار نیمه نهایی فوتسال لیگ قهرمانان اروپا را با درج تصویر طیبی، لژیونر ایرانی خود طراحی کرده و این در حالی است که در تیم اینتر مویستار اسپانیا نفرات مطرحی همچون ریکاردینیو، بهترین بازیکن فوتسال جهان قرار دارند.

تگ ها


اخبار روز فوتبال