عابدزاده با نگاه مرموزانه به دنبال یک رویا(عکس)

چه کسی است که نداند امیر عابدزاده با رویای رسیدن به پیراهن پرافتخارترین تیم اروپا پا به فوتبال اسپانیا گذاشته است....

به گزارش "ورزش سه"، امیر شرایط بسیار خوبی در فوتبال پرتغال داشت و توانست با ماریتیمو خودش را به عنوان یکی از بهترین گلرهای فوتبال پرتغال معرفی کند؛ اگرچه قطعا اگر او در تیمی با قدرت دفاعی بهتر و سطح بالاتر بازی می کرد، کلین شیت‌های بیشتری ثبت می‌کرد و بیشتر به چشم می آمد و با وجود اینکه این فرصت را در فوتبال پرتغال پس از سال ها تلاش و زحمت به دست آورده بود، به راحتی از آن گذشته تا در اسپانیا به کار خود ادامه بدهد.


امیر از آن دسته بازیکنانی است که طی سال های گذشته شرایط مختلفی را در فوتبال تجربه کرده است؛ او با فضای فوتبال در انگلیس کاملا آشناست و مدتی هم در فوتبال امریکا بازی کرده است. تجربه حضور ناموفق در پرسپولیس از او دروازه بان موفق تری ساخت و راه آهن جایی بود که او اعتماد به نفس از دست رفته اش را بازیابی کرد تا ادامه ماجراجویی اش در فوتبال پرتغال رقم بخورد.


پس از پشت سر گذاشتن موفقیت آمیز چالش بسیار بزرگ و دشواری که در پرتغال پیش روی امیرعابدزاده قرار داشت و با رسیدن به پیراهن تیم ملی و تثیبت آن نیز همراه بود، حالا او چالش بزرگ تری را هدف گرفته است.


فرزند یکی از با اعتماد به نفس ترین فوتبالیست های تاریخ فوتبال ایران در مصاحبه‌هایش همواره از تلاش و پشتکار برای رسیدن به اهداف گفته و اینکه باید قبل از اینکه تلاشی انجام می شود، مشخص باشد در چه جهتی و برای رسیدن به چه هدفی است. او در این مورد در یکی از مصاحبه های خود اینطور حرف زده است:« اهداف و‌ آرزوهای بزرگی دارم که هر روز به آن‌ها فکر می‌کنم و معتقدم می‌توانم به آن‌ها برسم. اما تمرکز من الان بر روی این است که خود هر روز پیشرفت کنم. مطمئنا با صبر و تلاشی که دارم به آرزوهایی که در ذهن دارم می‌رسم.» 


او هر روز به پیشرفت فکر می کند و حالا هم امیدوار است در ۲۸ سالگی با صعود از دسته دوم فوتبال اسپانیا به لالیگا برسد و بتواند در سال های آینده برای رئال مادرید بازی کند که سقف آرزوهای اوست؛ برای این هدف بزرگ او جاه طلبی، اعتماد و تلاش مورد نیاز را دارد و باید دید در تیم جدیدش ماجرا چطور پیش خواهد رفت.

صفحه رسمی اینستاگرام لالیگا نیز با انتشار یکی از همین عکس ها در تمرین پونفرادینا با توضیح "پسر ی عقاب حتما عقاب میشه" به این انتقال واکنش نشان داده است.

تگ ها


ماریتیمو امیر عابدزاده