عابدزاده: تمرین کوتاه و پرشدتی داشتیم

دروازه بان تیم ملی ایران می گوید شرایط در اردوی تیم ملی علی رغم مشکلاتی نظیر گرمای هوا خوب است و تمام بچه ها همدل برای کسب اهداف تعیین شده هستند....

به گزارش "ورزش سه"، امیر عابدزاده دروازه بان تیم فوتبال ماریتیموی پرتغال که یکی از ۲۸ بازیکن حاضر در اردوی تیم ملی در منامه بحرین است، در تمرین ریکاوری امروز ملی پوشان پس از مصاف با هنگ کنگ، درباره شرایط تیم ملی گفت: تمرین خوبی بود خدا را شکر. کوتاه و پرشدت بود. یک مقدار گرم بود ولی باید عادت کنیم و آماده بشویم برای بازی بعدی.
عابدزاده در مورد ساعت برگزاری بازی تیم ملی که زیر آفتاب بود، بیان کرد: بله خب ولی زمان زیادی برای استراحت، ریکاوری، ماساژ و ... داریم.


او سپس در مورد شرایط خودش نیز صحبت کرد و گفت: خدا را شکر عالی. همه همدل هستیم. امیدوارم بحرین را ببریم و یک قدم دیگر به سوی هدفی که داریم، برداریم.


دروازه بان تیم ماریتیمو در مورد بازی برابر هنگ کنگ و نتیجه این مسابقه اضافه کرد: خدا را شکر. می توانستیم گل های بیشتری بزنیم ولی هنگ کنگ از دقایق ابتدایی بازی خیلی فشرده بازی کرد. به هر حال خدا را شکر توانستیم ببریم و به هدف تیمی که داشتیم، رسیدیم.

تگ ها


تیم ملی ایران امیر عابدزاده