عابدزاده در پرتغال دوباره صلیب کشید (عکس)

ماریتیمو در شبی که دو بازیکن ایرانی این تیم درخشیدند، به یک پیروزی ارزشمند دست یافت تا امیدوار به بقا در لیگ باشد....

به گزارش "ورزش سه"، در هفته بیست و نهم لیگ برتر پرتغال، ماریتیمو در جدال مرگ و زندگی، در استادیوم بسا میهمان بواویشتا بود. با توجه به حضور دو تیم در رده های پانزدهم و شانزدهم جدول، این دیدار از حساسیت زیادی برخوردار بود.


در حالیکه بازی پایاپای دنبال می شد، ماریتیمو روی یک موقعیت موفق شد توسط علی علیپور گل برتری را وارد دروازه کرده تا در آستانه پیروزی در این بازی مهم و فرار از منطقه سقوط قرار بگیرد.


تیم میزبان که با این شکست خود را در منطقه سقوط و ایستادن در رتبه دیدار پلی آف بقا و سقوط می دید، به شدت حملاتش را افزایش داد تا به گل تساوی دست پیدا کند اما خط دفاع آسیب ناپذیر ماریتیمو در کنار درخشش سنگربان ایرانی این تیم، منجر به حفظ این برتری شد.


امیر عابدزاده که با کلین شیت و درخشش در بازی گذشته ماریتیمو در برابر ریو آوه بهترین بازیکن میدان شده بود، انگیزه های زیادی برای یک کلین شیت دیگر درون قفس توری تیمش داشت و در نهایت به خواسته اش نیز رسید.


عابدزاده در جدال سخت و نفس گیر مقابل بواویشتا ۳ سیو بزرگ داشت که ۲ مورد آن حاصل شوت های درون محوطه جریمه بود و نقش بزرگی در پیروزی تیمش ایفا کرد. سنگربان ایرانی ماریتیمو با بسته نگه داشتن دروازه اش موفق شد به هشتمین کلین شیت این فصلش در ۲۵ دیدار یکه درون چارچوب قرار گرفته است، دست یابد.


عابدزاده در پایان بازی همچون روال سابق روی زانوهایش ایستاد و با باز کردن دستانش به سبک پدرش احمدرضا عابدزاده، بدنش را به شکل یک صلیب درآورد و این پیروزی شیرین و کلین شیت مهم را جشن گرفت تا ماریتیمو ۳۰ امتیازی شده و با صعود به رتبه پانزدهم جدول، فعلا از خط سقوط فرار کند که البته برای تثبیت این شرایط، آنها نیاز به کسب امتیاز در بازی های آینده دارند.

تگ ها


ماریتیمو امیر عابدزاده فوتبال